Samsung O Tarihi İşaret Etti!

Samsung, yeni çıkacak telefonunun ilk gösterimi için günü ve zamanı belirledi. Etkinlik için medya kuruluşlarına davetiye gönderildi.

Samsung, yeni cep telefonunu düzenleyeceği etkinlik ile beğeniye sunacak. Organizasyonun yeri New York olarak belirlendi ve Note 10’un tüm özellikleri 7 Ağustos tarihinde medyaya sunulacak.

Güney Koreli dev firma, davetiyede yaptığı açıklamada, “Samsung, Galaxy teknolojisini bir üst seviyeye taşıyacak olan yeni cihazlarını tanıtıyor” ifadesini kullandı. Her ne kadar davetiye üzerinde Note 10’dan hiç bahsedilmemiş olsa da Samsung, geçtiğimiz haftalarda Seul’da düzenlediği bir medya etkinliğinde cihazın tanıtımının yapılacağını doğrulamıştı. Note 10 için düzenlenecek etkinlik, Note 9’un tanıtımından tam 1 yıl sonra gerçekleştirilecek.

KALEMİN ÜZERİNDE KAMERA OLABİLİR

Samsung, hazırladığı ve medya kuruluşlarına servis ettiği davetiyede, bir telefon kamerası lensinin üzerinde duran siyah kalem görseli yayınladı. Bu görsel, yeni telefonun önünde veya arkasında ek bir kamera daha olabileceğine işaret ediyor. Bunun yanında bazı medya kuruluşları, kalemin kendisinin de bir kamera olarak kullanılabileceğine dair bir söylenti yaydılar. Teknoloji devi, 2019 yılının başlarında, S Pen’in içine kamera yerleştirme teknolojisini doğrulayacak bir kaç teknolojinin de patentini almıştı. Galaxy Note 10, 5G bağlantısını destekleyen teknolojiye de sahip olacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı