Samsun’daki tacizci sapık yakayı ele verdi

Geçtiğimiz günlerde Samsun’da önceleri de çeşitli suçlardan kaynaklı olarak ceza almış olan sapık bir adam yolda yürürken takip ettiği kadınlara hiç kimsenin olmadığı ve sessiz olan sahillerde cinsel organını göstererek tacizde bulunmuştu.


Samsun’daki tacizci sapık yakayı ele verdi

Yapılan araştırmalar ve şikayetler de dikkate alındığında toplamda 6 kadının bu şekilde tacize uğradığı tespit edildi. Özellikle tacize uğrayan bu kadınların hepsinin sahil sessiz ve adam fırsat bulduğunda bu şekilde bir tacize uğradıkları ifade edildi. Sonrasında mağdur olan ve tacize uğrayan 6 kadın polislerden gerekli olan önlemleri almaları için ve bu şekilde hareketler ile tacizlerde bulunan kişilerin asla içeriden çıkartılmasına izin verilmemesi gerektiği ve gerekenin yapılması üzerinde önemle durdular.

SAHİLDE GÖRSEL YOLLU TACİZ

Saat 20 sularında samsun sahilinde günün keyfini çıkaran kadınlar sapık A.A. nın görsel yollarla yani cinsel organını kadınlara göstermek yolu ile tacizde bulunduğu kadınlar bu durum sonrasında oldukça yüksek bir tepki ile bu durumu karşıladılar. Bu tepki ile olay yerinden kaçmaya çalışan sapık A.A kadınların olayı polise bildirmesi sonrasında kısa bir süre sonra yakalandı.

BU İLK TACİZİ DEĞİL

Kadınların mağdur olmaları ve tacize uğramaları sonrasında durumu polise bildirmeleri ile tacizci A.A. kısa bir süre sonra polis kuvvetlerinin yaptığı titiz araştırmalar ile yakalandığı açıklandı. Emniyette yapılan araştırmalar ile aslında A.A.’nın bu tür durumlara önceden de başvurduğu ve 5 ayrı konu dahilinde sabıka kaydının olduğu açıklandı. Yapılan bu açıklama sonrasında bu şekilde girişimler de bulunmuş olan kişilerin sonraları da yeniden bu şekilde bir hareket yapabileceği konusunda bir algı böylece tekrardan oluşmaya başladı.

Yazar: Demet Dereli

Demet Dereli
Meslek hayatında emin adımlarla ilerleyen Demet Dereli, 1982 senesinde Erzurum'da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi mezunu olan Dereli, kendini internet ve basın yayın alanında da geliştirerek gazeteciliğe ilk adımı atmıştır. Dereli bir çok tanınmış yayın organında görev aldıktan sonra özellikle spor alanına yönelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.