Samsun’da yarı çıplak yola fırlayan kadın trafiği karıştırdı!

Samsun'da yola atlayıp kazaya sebep olan yarı çıplak kadının hayatını polis kurtardı.

Samsun’un İlkadım ilçesi Atatürk Bulvarı’nda kimliği belirsiz bir kadın yola atladı. Akan trafikte yaşamını ve yaşamları tehlikeye atan kadın, polis ekiplerinin zamanında müdahalesiyle kurtarıldı. Fakat meydana gelen olay bir kaza doğurdu. Yol üstünden gelen bir araç kadına çarpmamak için ani fren yaptı. Arkasında seyreden araç ile kaza yaşandı. 2 aracın karıştığı kaza maddi hasarla atlatıldı.


Kimliği belirsiz yarı çıplak kadın ise kendisini kurtaran polis ekiplerine teşekkür etmek yerine zorluk çıkarmayı tercih etti. Yola çıkmak için defalarca girişimde bulunan kadına ekipler engel oldu. Yerlerde sürünüp, bağırıp çağırarak ekiplere direndi. Vatandaşlar da kadını sakinleştirmek için devreye girdi. Fakat yarar etmedi. Polisin evine götürmeyi teklif ettiği kadın bunu kabul etmedi. Olay yerine gelen 112 acil sağlık ekipleriyle de gitmeyen kadın bir dolmuşa binerek oradan ayrıldı.

“TRAFİĞİN ALTINI ÜZERINE GETİRDİ”

Olayı gören ve kadını sakinleştirmeye çalışan vatandaşlardan Rıza Köse, “Yolun karşısında otomobilden indi. Trafiğin altını üzerine getirdi. Yola atlayınca hayati tehlikesi oldu ama kendisini polis kurtardı. 2 otomobil onun yüzünden kaza yaptı. Polis ekipleriyle de gitmedi. Yerlerde yattı. Süründü. Bağırdı çağırdı. En sonunda dolmuşa binip gitti” şeklinde konuştu.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı