adplus-dvertising

Şampiyonluk gelince saçlarını bordo maviye boyattı

Kocaeli’de yaşayan 31 yaşındaki koyu Trabzonspor taraftarı Ünal Demirci, şampiyonluk coşkusuyla saçlarını bordo maviye boyattı. Demirci, saçlarıyla gittiği yerlerde alaka odağı oluyor.
Takip et
Şampiyonluk gelince saçlarını bordo maviye boyattı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kocaeli’de yaşayan koyu Trabzonspor taraftarı, saçlarını bordo mavi renklere boyattı. 31 yaşındaki Ünal Demirci, saçlarından dolayı yürüdüğü her yerde insanların alakasını toplamaya başladı. Şampiyonluğun coşkusuyla bu şekilde bir değişiklik yapmak istediğini belirten Demirci, yüzünü de boyatmayı düşündüğünü ama alerjiden çekindiği için sadece saçlarına boya yaptığını belirtti. Şuana kadar kimsenin tepkisini çekmediğini de dile getiren Demirci, bu anıları kendisine yaşattığı için Trabzonspor’a teşekkürlerini iletti.

“Yüzümü de boyatacaktım alerji yapar diyerek boyatmadım”

Saçını boyatmaya nasıl karar verdiğini anlatan Ünal Demirci, “38 sene sonra tekrar şampiyon olduk. Esasında yüzümü de boyatacaktım ama alerji yapar diyerek boyatmadım. Bir değişiklik olsun istedim. Gidip kuaföre bordo mavi renk olup olmadığını sordum, o da olduğunu belirtti. Ben de boyattım. Aşırı derecede alaka gördü. Herkes çok beğenip fotoğraf çektirmek istedi” şeklinde konuştu.

Şampiyonluk gelince saçlarını bordo maviye boyattı

“Herkesle fotoğraf çekilmekten kutlama bile yapamadım”

Şampiyonluk kutlamalarında saçlarına olan ilginin oldukça fazla olduğunu anlatan Demirci, “Şu ana kadar ters tepki veren olmadı. Hatta İzmit’teki şampiyonluk kutlamasında da oldukça fazla fotoğraf yahut video çektirmek isteyen oldu. İstanbul’daki şampiyonluk kutlamasına gittiğimde de aynı biçimde oldu. Herkesle fotoğraf çekilmekten kutlamaları bile doğru düzgün yapamadım. Kutlama yaptığımız esnada birisi omzuma değdi. Arkama döndüğümde bir teyze, ‘Senin yüzünden oğlumla tartışıyorum, kavga ediyorum. Senin saçını görüp çok beğendi. Ben de boyatmak istiyorum diyerek tutturdu’ şeklinde konuştu” dedi.

Şampiyonluk gelince saçlarını bordo maviye boyattı

Şampiyonluk coşkusunun içinde hala sürdüğünü söyleyen Demirci, “Şu anda bile, hala içimdeki heyecanı atamadım. Bu güzel anları bize yaşattığı için Trabzonsporumuzu tebrik ediyoruz. Bazı olaylar da oldu, kutlamalara engel olanlar da oldu. Onlara da buradan şunu demek isterim; tüm takımlar aynı biçimde kutlasın” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.