Şampiyonlar Ligi Kura Çekiminde Hamit Altıntop ve Sneijder Sürprizi

Bu akşam TSİ 19.00’da gerçekleştirilecek olan Şampiyonlar Ligi kura çekimini Galatasaray’ın eski futbolcuları Hamit Altıntop ve Sneijder yapacak. İkiliye meşhur kaleci Peter Cech de eşlik edecek.

Şampiyonlar Ligi Kura Çekiminde Hamit Altıntop ve Sneijder Sürprizi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bu akşam çekilecek olan Şampiyonlar Ligi kuralarında, takımların yer alacakları gruplar belirlenecek. TSİ 19.00’da yapılacak olan kura çekiminde, Türkiye’yi temsil edecek olan Galatasaray’ın da rakipleri belli olacak.

Şampiyonlar Ligi’nde takımların yer alacağı grupları belirleyecek olan kura çekiminde iki sürpriz isim yer alacak. Galatasaray’ın da rakiplerinin belirleneceği kura çekimini, sarı kırmızılı formayı giymiş olan Sneijder ve Hamit Altıntop gerçekleştirecek. Galatasaray’ın iki eski futbolcusunun yanında, Türkiye ile Çek Cumhuriyeti arasındaki 3-2’lik maça yaptığı hatayla damgasını vuran kaleci Peter Cech de olacak.

FİNAL YİNE İSTANBUL’DA OYNANACAK

2019 – 2020 Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda gerçekleştirilecek. Şampiyonlar Ligi’nde grupları ise Wesley Sneijder, Hamit Altıntop ve Peter Cech belirleyecek.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.