Şampiyonlar Ligi Galatasaray İçin Bitmiş Değil

Dün akşam oynanan Real Madrid maçında 1-0 yenilen Galatasaray için umutlar tükenmiş değil. Galatasaray’ın önünde 3 maç daha var ve puanlar oldukça yakın.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde evinde Real Madrid’i ağırlayan Galatasaray, girdiği gol pozisyonlarını değerlendiremedi. Real Madrid’in Kroos’un ayağından gelen golüne engel olamayan aslan 1-0 mağlup oldu. Muslera’nın devleştiği maçta Andone ile yüzde yüzlük 2 gol pozisyonu değerlendirilemedi. Galatasaray, Real Madrid’e yenilse bile henüz umutlar bitmiş değil. Şampiyonlar Ligi’nde 4. hafta İspanya’da Real Madrid’e konuk olacak olan Galatasaray, ardından evinde Club Brugge’u ağırlayacak. Gruptan çıkmayı neredeyse garantileyen PSG, Galatasaray’ın umutlarını son maça taşıması halinde puan alınması daha muhtemel bir rakip haline gelecek.

GRUPTA PUANLAR ÇOK YAKIN

Şampiyonlar Ligi’ndeki en zor gruplardan birinde yer alan Galatasaray, grup aşamasının ilk üç maçlık kısmını 1 puan ile son sırada noktaladı. Galatasaray’ın umudu sürüyor. Galatasaray, sıradaki maç 6 Kasım’da Madrid’e gidecek. Galatasaray, Madrid’de kaybetse bile Avrupa Ligi şansı devam edecek. 5. hafta Club Brugge’u ağırlayacak olan Galatasaray, taraftarının önünde kazanırsa umutlarını son karşılaşmaya taşıyacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı