Salgın yok diyen Yeşim Salkım, AİHM’e gidiyor!

Pandemi başlangıcında salgını kabul etmeyen bir açıklama yaparak herkesi şaşırtan Yeşim Salkım'dan yeni bir video paylaşımı geldi. Salkım ne çocuğuna ne kendine kimsenin dokunmasına izin vermeyeceğini söyleyerek AİHM’e şikayette bulunacağını açıkladı.
Takip et
Salgın yok diyen Yeşim Salkım, AİHM’e gidiyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Daha önce de “Anlayın artık dünyada bir salgın yok” açıklamasıyla gündeme gelen Yeşim Salkım, bu defa de “Bu küresel oyuna kendiniz de dahil olduğunuz için hepinizi Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne (AİHM) şikayet edeceğim, koca bir yalansınız” şeklinde konuştu.

“NE BEDENİME NE DE ÇOCUĞUMA DOKUNULMASINA İZİN VERMEYECEĞİM”

Yeşim Salkım sosyal medyadan paylaştığı videoda “Ben ne bedenime, ne çocuğuma dokunulmasına izin vermeyeceğim” diyerek seslendi. “Bizim hayatımızdan çaldınız hepiniz bunun bir bedeli olacak” notuyla paylaştığı videoda Salkım şunları kaydetti:

“HEPİNİZİ AİHM’E ŞİKAYET EDECEĞİM”

“Ortalama bir buçuk yıldır insanları mağdur ettiğiniz için, insanları işsiz bıraktığınız için, bu küresel oyuna kendiniz de dahil olduğunuz için, televizyona çıkıp devamlı bilmediğiniz konuda biliyormuş gibi sağdan soldan toparladığınız bilgilerle doktorculuk oynadığınız için, sırf kendinizi şöhret etmek ismine insanlara korku saldığınız için, sır normal hastalığa yakalanıp da korkusundan günde 5 kere hastaneye gidenler için ve en sonra da çocuklarımıza bulaştığınız için hepinizi AİHM’e şikayet edeceğim.

“DAVALARI TEK TEK AÇACAĞIZ”

Biz şu anda kendi aramızda toplanıp bu davaları tek tek açacağız. İnsanlar intihar etmeye başladı. Zengini çok zengin, fakiri çok yoksul ettiğiniz için. Ağzımıza taktığınız maskelerin hammaddelerini açıklamadığınız için. Bu sahte oyunun, sahte düzenin, Bill Gates denen bütün dünyadaki ilaç şirketlerine uyduğunuz için hepinizi AİHM’e şikayet edeceğiz. Ben ne bedenime, ne çocuğuma dokunulmasına izin vermeyeceğim. Çünkü komple koca bir yalansınız.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.