adplus-dvertising

Saldırganlar serbest kalınca doktor diplomasını yırttı

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde görevi başında saldırıya uğrayan acil doktoru, saldırganlar serbest kalınca diplomasını yırttı.
Takip et
Saldırganlar serbest kalınca doktor diplomasını yırttı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde saldırıya uğrayan acil doktoru Şeyhmus Baraş, saldırganlar mahkeme tarafından serbest bırakılınca diplomasını yırttı. Adliye önünde diplomasını yırtan doktor, mesleği bıraktığını belirterek evine giderken doktorun arkadaşları ise yırtık diplomanın parçalarını topladı.

Saldırganlar serbest kalınca doktor diplomasını yırttı

Olayın geçmişi

Özel bir tıp merkezinin acil servisinde çalışan doktor Şeyhmus Baraş, hasta ile alakalı işlem yaptığı sırada iddiaya göre sistemde problem meydana geldi. Doktorun hastaya hata meydana geldiğini söylemesi üstüne, konuya müdahil olan başka bir şahıs, doktora saldırdı. Saldırganın yakınları da doktoru darp etmeye başladı. Yumruk ve tekmelerden kaçan doktor, yönetim odasına sığınarak kurtulmaya çalıştı. Hemşire ve öbür sağlık çalışanlarının önlemeye çalıştığı darp anları ise an be an kameraya yansıdı. Görüntülerde bilgi işlem masasına giden doktorun sistemde meydana gelen problemin neden kaynakladığını sorduktan sonra acil servis bölümüne gittiği ve saldırıya uğradıktan sonra yönetim odasına doğru gitmeye çalıştığı görüldü. Görüntülerin devamında ise yumrukların hedefi olan doktoru korumaya çalışan hemşire ve öbür sağlık çalışanlarının yoğun çabasının olduğu gözlendi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.