Sahneye Hilal Üstünde Çıkan Demet Konser Gelirini Mehmetçik’e Bağışladı

Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda kapalı gişe bir konser veren Demek Akalın, organizasyondan elde edilen tüm geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışladı.
Sahneye Hilal Üstünde Çıkan Demet Konser Gelirini Mehmetçik’e Bağışladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü şarkıcı Demet Akalın dün gece muhteşem bir konser verdi. Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nu dolduran binlerce hayranına unutamayacakları bir gece yaşatan Akalın yaptığı hareket ile büyük takdir topladı. Güzel sanatçı konserden elde ettiği tüm geliri Mehmetçik Vakfı’na bağışladı.

BAĞIŞI ALİŞAN DUYURDU

Ünlü şarkıcıyı dinlemeye eşi ile birlikte giden yakın dostu Alişan, konserdeki fotoğrafını paylaşarak altına not düştü. Muhteşem bir gece yaşadıklarını belirten Alişan “Demet tüm geliri Mehmetçik Vakfı’na bağışladı” diyerek olayı ilk duyuran isim oldu. Alişan’ın bu paylaşımı dakikalar içinde binlerce yorum ve beğeni aldı. Konsere hilal şeklinde bir mekanizmanın üzerinde gelen ve saatler boyunca hayranlarını coşturan Demet, konser boyunca 3 kıyafet değiştirdi. Demet’in giydiği tüm konser kıyafetleri izleyicilerden tam not aldı.

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz sene eşi Okan Kurt’un ticari girişimleri nedeniyle zor günler geçiren Demet Akalın’ın evine haciz gelmişti. Haciz olayının ardından eşi ile boşanan Demet’in evliliğini tam olarak noktalamadığı da biliniyor. Maddi olarak zor günler geçirmesine rağmen tüm konser gelirini Mehmetçik’e bağışlayan Demet’in bu hareketi alkışlanacak cinsten.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.