Şahla Orujova kimdir, evli mi, çocuğu var mı? Şahla Orujova eğitimi, hayatı

TRT ekranlarının sevilen günlük dizisi Acemi Anneler, yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Diziye ek olarak ekranlara gelen Acemi Anneler Stüdyo konusu ve konuklarıyla merak topladı. Acemi Anneler Stüdyo sunucusu Şahla Orujova kimdir, evli mi, kaç yaşında, eğitimi ne? sorularıyla araştırılmaya başlandı. Şahla Orujova Bozkurt eşi ve oğlu kim? Acemi Anneler Stüdyo hangi gün saat kaçta?
Takip et
Şahla Orujova kimdir, evli mi, çocuğu var mı? Şahla Orujova eğitimi, hayatı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 27 Mart 1985

Doğum yeri:  Azerbaycan

Eğitimi: İlkokul, ortaokul ve liseyi Rusya’da bitirdi ve üniversite eğitimine Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim bölümünde devam etti.

Okul döneminde tiyatro ve jimnastikle uğraştı.

Çalışma hayatının ilk yıllarında çevirmenlik yaptı.

2009 yılında TRT ile yolu kesişti. TRT’de ‘Yeni Gün’, ‘Müzikli Dakikalar’, ‘Rotanız Türkiye’, ‘Müzik Kutusu’, ‘Motifler’, ‘Hayatı Güzel Yaşa’ gibi birçok programın sunuculuğunu üstlendi.

Aynı zamanda TRT bünyesinde Azerbaycan masası sorumlusu olarak da görev aldığı kanalda, ‘Hocalı’ adlı belgeselin yapımcılığını üstlendi ve bugüne kadar birçok protokol sunumunu da gerçekleştirdi.

2009 – 2016 yılları arasında TRT Avaz’da hafta içi her gün canlı yayınlanan ‘Yeni Gün’ programı,2017 – 2018 yine hafta içi her gün canlı yayınlanan ‘Hayatı Güzel Yaşa’ programının sunuculuğunu üstlendi. Çeşitli ulusal kanallarda sunuculuğun yanı sıra program yapımcılığı da yaptı.

Şahla Orujova kimdir, evli mi, çocuğu var mı? Şahla Orujova eğitimi, hayatı

ŞAHLA ORUJUVA BOZKURT’UN ÇOCUĞU

Şahla Orujova’nın bir erkek çocuğu vardır. Oğlunun adı Hazar Bozkur’tur.

Şahla Orujova kimdir, evli mi, çocuğu var mı? Şahla Orujova eğitimi, hayatı Şahla Orujova kimdir, evli mi, çocuğu var mı? Şahla Orujova eğitimi, hayatı

ŞAHLA ORUJUVA SOSYAL MEDYA HESABI

Şahla Orujuva’nın instagram hesabı sahla_orujova dır ve 129 gönderi 16,2bin takipçi 440 takip vardır.

Şahla Orujova kimdir, evli mi, çocuğu var mı? Şahla Orujova eğitimi, hayatı

ACEMİ ANNELER STÜDYO KONUSU

TRT 1’de ocak ayının başından itibaren “acemi anneleri” ilgilendiren yeni bir program başladı. Programın adı da “Acemi Anneler Stüdyo” oldu. Aynı kanalda yayınlanan aynı isimli diziden yola çıkılarak yapılan program her hafta sonu Cumartesi günü ekrana geliyor. Programın sunucusu ise Şahla Orujova’dır.

TRT 1’in hafta içi her gün ilgiyle izlenen Acemi Anneler dizisi; kahramanlarının hikâyeleriyle bu kez “Acemi Anneler Stüdyo” ya konu oluyor. “Acemi Anneler” dizisinde yaşanan olay ve konuların ele alınacağı “Acemi Anneler Stüdyo “cumartesi sabahlarının vazgeçilmezi olacak. Bir evi yuva yapan nedir? Annelik bir ömür boyu acemilik midir? Korkular, takıntılar hayatımızı nasıl etkiliyor? Çocuk yetiştirmenin altın kuralları var mıdır? “Anne” olmak için doğurmak mı gerekir? Çalışan anne, iş ve yaşam arasındaki dengeyi nasıl sağlayabilir? Sağlıklı bir gebelik ve bebek için ideal yaş var mıdır? Eşlerin çocuk sahibi olma konusundaki uyuşmazlığı nasıl çözülebilir? Hamilelik dönemi beslenmede nelere dikkat edilmeli? Hamile çalışanların hukuki hakları nelerdir?

Ve çok daha fazlası: “Acemi Anneler Stüdyo”da! Acemi anneler dizisindeki 4 arkadaşın annelik serüvenine katılmak, kendi deneyimlerinizi, görüşlerinizi paylaşmak ve aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için “Acemi Anneler Stüdyo” her cumartesi canlı yayınla TRT 1’de…

Şahla Orujova kimdir, evli mi, çocuğu var mı? Şahla Orujova eğitimi, hayatı

ACEMİ ANNELER STÜDYO NE ZAMAN,SAAT KAÇTA?

Program ilk kez 9 Ocak cumartesi günü ekranlara geldi ve her cumartesi 11.30 itibariyle yayınlanacak.

Şahla Orujova kimdir, evli mi, çocuğu var mı? Şahla Orujova eğitimi, hayatı Şahla Orujova kimdir, evli mi, çocuğu var mı? Şahla Orujova eğitimi, hayatı Şahla Orujova kimdir, evli mi, çocuğu var mı? Şahla Orujova eğitimi, hayatı Şahla Orujova kimdir, evli mi, çocuğu var mı? Şahla Orujova eğitimi, hayatı Şahla Orujova kimdir, evli mi, çocuğu var mı? Şahla Orujova eğitimi, hayatı Şahla Orujova kimdir, evli mi, çocuğu var mı? Şahla Orujova eğitimi, hayatı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.