Şahika Ercümen canlı yayında Survivor için konuştu!

Rekortmen milli yüzücü Şahika Ercümen, Instagram canlı yayınında soruları cevapladı ve çarpıcı açıklamalar yaptı. Rekortmen yüzücü Şahika Ercümen'in Survivor itirafı ise yarışma gündemine damga vurdu.

Rekortmen milli yüzücü Şahika Ercümen, Spor Arena Instagram canlı yayınında soruları cevapladı.

Serbest dalış dünya rekortmeni milli sporcu Şahika Ercümen karantinada ailesiyle vakit geçirdiğini belirtti.

Suyu çok özlediğini belirten Ercümen Survivor hakkında de konuştu. Ercümen açıklamalarıyla olay oldu. İşte o sözler:

“Survivor’ı oldukça fazla takip edemiyorum. Bana çok uzun geliyor. 7’de başlayıp 12’lere falan kadar gidiyor. O kadar uzun ki zihnine girmeyi başarıyor. O bitiyor, arkasından yorumları geliyor. Kendi olduğum bölümlere hiç bakmadım ne yapmışım diyerek. Benim zamanımda devamlı insanlar birbirine bağırıyordu. Adada en zorlandığım şey oydu. Beni bırak adaya balıklarla yaşarım. Ama bu şekilde muhabbet olmasa da suçlu damgasını yiyorduk. Benim olduğum Survivor felaketti.

Şimdi daha rahat bir Survivor var gördüğüm kadarıyla. Karakterli insan kazansın. O ona ne şeklinde konuştu, bu buna ne şeklinde konuştu değil de karaktari olan kazanır umarım.

‘İLHAN İLE ÇOK İYİ ANLAŞIYORDUK AMA…’

Serhat Akın ile İlhan Mansız ikisi de farklı karakterdi. Serhat bağırıyordu bir şey yokken. İlhan ile başta çok iyi anlaşıyorduk. Yarışmadan önce de tanışıp gayet iyi anlaşıyorduk, antrenman yapıyorduk. Adada ikinci haftadan sonra birbirimize çok sert girmeye başladık. Orada muhtemelen aç kalmanın da etkisiyle agresifleştiklerini düşünüyorum. İkisi de eş değer sertlikteydi. İlhan ile daha fazla şey paylaşmamıza karşın sertliği kırıcıydı tabii.”

Şahika Ercümen dizilerde oynamayı düşünmediğini de şu sözlerle ifade etti: “Kendimi bir dizide falan göremiyorum. Garip bir teklif gelmişti. Sinema filminde başrole yakın bir teklif gelmişti. Su altında geçiyordu. Cansel ve Ekin vardı. Ben bu teklifi kabul ettim. Bir kaza geçirdik, ben boğuluyordum. Cansel beni kurtarmaya çalışıyor falan. Filmi çektik, sonuna geldik. Yapım firmasının problemleri oldu ve film yayınlanamadı. Çok eğlendim, kesin yapmam dediğim bir şey değil. Dizi olacağını zannetmiyorum ama.”

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı