adplus-dvertising

Sahibinin elinden kurtulan kurbanlık inekler markete girdi

Kurban Bayramına az bir zaman kala köylerden hayvan pazarına getirilen kurbanlık hayvanlar başıboş bir biçimde gezerken Bayburt’ta bir markete girdiler.
Takip et
Sahibinin elinden kurtulan kurbanlık inekler markete girdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Reyonlar arasında dolanan 2 inek marketteki güvenlik kameralarına takıldı. Alışveriş yapan insanların arasında dolaşan inekleri görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Markette gezerken inekleri cep telefonuyla kayda alan bir vatandaş ise, “Şu ineklere bak, markete girmişler. İnekler bile marketten bir şey alamadan boş çıktılar, kuvvetleri yetmedi, alamadılar ne yapsınlar” diye olaya şakayla yaklaştı.

Sahibinin elinden kurtulan kurbanlık inekler markete girdi

Kasap reyonun olduğu kısımda bir müddet duran hayvanlar, daha sonra etrafa zarar vermeden marketten çıkarak uzaklaştılar.

“Süt ürünlerimizi denetime geldiler diye aramızda şakalaştık”

İneklerin markette dolaşma görüntülerini izledikten sonra yüzünde tebessüm oluştuğunu ve şaşkınlığını gizleyemediğini belirten market sahibi Emrah İşaşır, “Geçen gün marketlerimizden birine 2 adet inek girdi. Kurban pazarına getirilen hayvanlar, sahiplerinden kaçmış olacak ki bizim marketimizde dolaşmaya girmişler. Bir süre dolaştıktan sonra bir yere zarar vermeden çıkmışlar. Bu görüntüleri çalışan arkadaşlarımız kaydetmişler, bizde de güzel bir anı olarak kaldı. Marketlerimizde süt ürünlerimiz de bulunuyor, bunların denetimine geldiler gibi bir izlenim verdi bize. Sütlerini mi kontrol ediyorlar diye, arkadaşlarımızla aramızda şakalaştık” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.