Şahan Gökbakar’dan öğrencisini döven öğretmene “insan değilsin”

Öğrencisini okul koridoruna çıkartıp darp eden matematik öğretmeni Ali Rıza Y. için sert sözler sarf eden Şahan Gökbakar “Sana ‘öğretmen’ demek yanlış olur. Zira öğretmek için önce bilmek lazım. Ama sen daha nasıl insan olunacağını bilmiyorsun” dedi.
Takip et
Şahan Gökbakar’dan öğrencisini döven öğretmene “insan değilsin”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olan meşhur oyuncu Şahan Gökbakar, Aksaray’da bir öğretmenin 11 yaşındaki öğrencisine uyguladığı şiddete sert tepki gösterdi.

“ALLAH EVLATLARIMIZI KORUSUN”

Gökbakar Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “10 yaşında bir çocuğu sınıftan çıkarıp, evire çevire döven aşağılık zavallı! Sana ‘öğretmen’ demek yanlış olur. Zira öğretmek için önce bilmek lazım. Ama sen daha nasıl insan olunacağını bilmiyorsun. Allah evlatlarımızı korusun, hep iyilerle karşılaştırsın” ifadelerini kullandı.

Şahan Gökbakar’dan öğrencisini döven öğretmene “insan değilsin”

NE OLMUŞTU?

Aksaray’daki bir ortaokulda matematik öğretmeni Ali Rıza Y., koridora çıkardığı öğrencisi T.K.’ya tokat ve yumruk atıp dövdü, boğazını sıktı. Güvenlik kamerasındaki görüntülerin ortaya çıkmasının sonrasında olay, sosyal medyada büyük tepki çekti. Olay ardından açığa alınan öğretmen hakkında adli soruşturma açıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.