Şahan Gökbakar’dan Adana’daki Hastaneye İsyan

Adana Şehir Hastanesi'nde yönetici ekip ile doktorların sıra gecesi düzenlemesine tepki gösteren Şahan Gökbakar, çalışanlara isyan etti.

Adana Şehir Hastanesi’nde yaşanan sıra gecesi olayının sosyal medyaya yansıması sonrası yoğun tepki alan hastane yetkilileri ve çalışanları, ünlü komedyen Şahan Gökbakar tarafından da eleştirildi. Hastanede sıra gecesi yapan ve bunu internette paylaşan yetkililer hakkında Adana Valiliği tarafından soruşturma açıldı.


ADANA ŞEHİR HASTANESİ YETKİLİLERİNE SORUŞTURMA

Adana’da meydana gelen olayda, hastanenin giriş bölümünde sıra gecesi yapan yetkililer ile doktorların olduğu görülüyor. Duruma sessiz kalamayan Şahan Gökbakar, “Olayı tertip eden ve olaya katılan doktorlarla alakalı” bir açıklama yaptı.

Şahan Gökbakar açıklamasında ağır bir dille hastane yetkililerini ve doktorları eleştirdi. Adı üzerinde hastane olan binanın içindeki hastalardan bahseden Gökbakar, “Kemoterapi gören hastalar bile var, nasıl böyle bir şey yaparsınız? Hiç mi hastaları ve üzgün yakınlarını düşünmediniz? diyerek yetkilileri ve doktorları eleştirdi. Konuyla alakalı ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın açıklamasının tamamı şöyle:

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı