Şahan Gökbakar Yeni Filmi İçin Kolları Sıvadı

Uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen Şahan Gökbakar, yeni filmiyle beyaz perdede yerini alacak.

Recep İvedik film serisinin senaristi ve oyuncusu olan Şahan Gökbakar, yepyeni bir projeyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İzleyicinin merakla beklediği Recep İvedik’in, 6. serisinin çekimleri devam ederken, Gökbakar Zengo filmine de start verdi. Senaryosu Yasemin Sakallıoğlu’na ait olan filmin ilk çekim gününden eğlenceli görüntüler paylaşıldı. Başrolünde Sakallıoğlu’nun oynayacağı filmin kadrosunda kimlerin olduğu ise henüz netlik kazanmadı.


Daha önce de rol aldığı filmlerin setinden sık sık fotoğraf paylaşan Gökbakar bu kez de aynı geleneği sürdürdü. Setten gün boyu paylaşımlar yapan taze yönetmen, filmin çekiminde kardeşi Togan Gökbakar’dan da destek alıyor. Set çalışanlarıyla ilk set gününün ardından pasta keserek kutlama yapan Gökbakar, filmin çekimlerinin 1 ay süreceğini de açıkladı.

GÖKBAKAR ZENGO’YA ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Gökbakar sosyal medya hesabından, filmin senaristi ve başrol oyuncusu olan Sakallıoğlu’na övgüler yağdırdı. Zengo ilk film deneyimi olan güzel oyuncu, sosyal medyadan paylaştığı karadeniz tiplemeli videolarıyla meşhur olmuştu.

Gökbakar yeni filminin yayınlanma tarihiyle ilgili, ‘Öncelikle izleyicinin merakla beklediği ve çekimlerine uzun süre önce başladığımız Recep İvedik 6 vizyona girecek ardından Zengo’yu izleyici ile buluşturacağız’ açıklamasında bulundu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı