Haber.com

Şahan Gökbakar, Recep İvedik 7 filminden kaç para kazanacak belli oldu!

Şahan Gökbakar, meşhur komedi serisinin yeni filmi Recep İvedik 7 için çalışmalar devam ediyor. Filmin dijital platformda yayınlanacağı öğrenildi. Gökbakar’ın yeni filminin haziran ayında Türkiye’de yayın yaşamına başlayacak olan Disney Plus’ta yayınlanacağı iddia edildi. Meşhur adın bu anlaşmadan 120 milyon lira kazanacağı da konuşulanlar arasında.

Şahan Gökbakar'ın yazdığı popüler komedi filmi serisi Recep İvedik, son olarak 2019'da yayınlanan 6. filmiyle seyirci karşısına çıktı. Gökbakar geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabında yayınladığı bir videoyla Recep İvedik 7 için ilk çalışmalara başladığını duyurdu.

SON FİLMİ NETFLIX'TEN KALDIRILDI

Recep İvedik 6 bir süredir yayında olduğu Netflix'ten 10 Nisan'da lisans süresinin dolması sebebiyle kaldırılırken, ilk üç film hala platformda izlenebiliyor. Şahan Gökbakar konuyla ilgili açıklamasında farklı bir platformla anlaştığını belirtti fakat ayrıntı vermedi. Recep İvedik 7'nin ise dijitalde yayınlanacağı gün yüzüne çıktı.

120 MİLYON LİRA KAZANACAK

Haziran'da ülkemizde yayına başlayacak Disney Plus'ın Türkiye operasyonları hakkında bilgi veren basın mensubu İbrahim Seten,Şahan Gökbakar, serinin yeni filmi Recep İvedik 7'yi Disney için hazırlıyor ve oyuncu seçimlerine de şimdiden başladığını duyurdu. Seten, Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik 7 için Disney Plus'la 120 milyon liraya anlaştığını öne sürdü.

"RECEP İVEDİK 7 YAKINDA SİZLERLE"

25 Nisan'da Instagram'dan bir paylaşım yapan Şahan Gökbakar, "Dikkat! Fotoğraf subliminal mesaj içerir... Recep İvedik 7 yakında sizlerle" diye sevenlerine müjdeli haberi vermişti.

Yayınlanma 2022-05-10 08:03:29
Güncelleme 6 gün önce
Okunma Sayısı 54
Bir Cevap Yaz

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?