Sagopa Kajmer 81 İli Gezecek! Dev Turne Başlıyor

Türkiye’nin en ünlü ve en eski rapçilerinden birisi olan Sagopa Kajmer, seksen bir ili gezeceği dev turneye Ardahan’dan başlıyor.

Sagopa Kajmer olarak tanınan Yunus Özyavuz, seksen bir ili tek tek gezeceği dev turneye başladı. Sagopa Kajmer turne kapsamında bütün Türkiye’de konser vermiş olacak. İlk konserine bugün çıkacak olan ‘Sago’, saat 19:00’da Ardahan Dursun Akçam Kültür Salonu’nda sahne alacak.

Rapçi Ceza ile bir döneme damgasını vuran ve yıllardır rap müzik piyasasının zirvesinde olmayı başaran Sagopa Kajmer, 81 ili gezerek yapacağı turneye başladı. Bu kapsamda ilk konserini Ardahan’da verecek olan Sagopa Kajmer, sevilen şarkılarıyla Ardahanlı sevenlerini coşturacak.

SOSYAL MEDYADAN SEVENLERİNE SESLENDİ

Sagopa Kajmer turne hakkında sosyal medya hesabından da bir açıklama yayınladı. Sagopa Kajmer yaptığı açıklamada, “Vakit geldi çattı. Hayatımın en uzun turnesi bu gün başlıyor. Kimsenin daha önce gitmeye cesaret edemediği yerlere gideceğim. Harika kavuşmalar olacak, 81 illik Türkiye turunu Ardahan ile başlatıyorum. Desteğiniz, sevginiz ve eşliğinizden ötürü hepinize şimdiden teşekkür ederim. Sizi seviyorum ahali! Hadi başlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı