adplus-dvertising

Sağlık Bakanı Koca’dan Akşener’e flaş yanıt

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İYİ Parti lideri Akşener’in “Sayın Erdoğan’ın ülkemizi sığınmacılar için bir hendeğe çevirmesi yetmedi, şimdi de siz mi çıktınız?” sorusuna Twitter’dan cevap verdi.
Takip et
Sağlık Bakanı Koca’dan Akşener’e flaş yanıt
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İYİ Parti lideri Meral Akşener’in “Sayın Erdoğan’ın ülkemizi sığınmacılar için bir hendeğe çevirmesi yetmedi, şimdi de siz mi çıktınız?” sorusuna Twitter’dan cevap verdi.

Avrupa’dan gelen koronavirüs hastalarının Türkiye’de tedavi edileceğini söyleyen Akşener’in sorusuna resmi Twitter hesabından cevap veren Sağlık Bakanı Koca şu ifadeleri kullandı:

“Sn. Meral Akşener, Üzerinde siyaset yaptığınız konu, Avrupa’da yaşayan 5 Milyon insanımızdan Covid-19’a yakalananların İstanbul’da, bir acil durum hastanemizde tedavi olabilmeleri konusudur. Alman Sağlık Bakanı yoğun bakım kapasitelerinin dolmaya başladığını açıkladı.”

İYİ Parti lideri Akşener Dünya Sağlık Örgütü Avrupa Direktörü Hans Kluge’ın paylaşımını alıntılayarak Koca’yı da gönderiye etiketlemiş ve şu ifadeleri paylaşmıştı:

“Sayın Bakan @drfahrettinkoca
Sayın Erdoğan’ın ülkemizi sığınmacılar için bir hendeğe çevirmesi yetmedi, şimdi de siz mi çıktınız? Avrupa’nın Kovidli hastalarını kabul etmek ne demek? Milletimizi, sağlıkçılarımızı yeni varyantlarla karşılaşma riskine nasıl sokarsınız!”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.