Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Başına Bela Olan Tacizci Nihal Kim?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Twitter’de attığı her tweetin altına aşk dolu yorumlar yapan Nihal Hanım isimli Twitter kullanıcısı sosyal medyanın diline düştü. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın bu yorumlar sonrasında Nihal Hanım isimli kullanıcıyı engellediği iddia edildi.
Takip et
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Başına Bela Olan Tacizci Nihal Kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Takıntılı takipçiler, sürekli gelen mesajlar, taciz dolu içerikler dünyada belli bir üne kavuşmuş herkesin ortak sorunu. Ancak bu kez bu mesajları alan bir sanatçı, aktör veya sporcu değil Sağlık Bakanı.

Fahrettin Koca’nın gizli hayranı Nihal Hanım sosyal medyada en çok konuşulanlar listesine girdi.

Nihal Hanım isimli bir Twitter kullanıcısı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın her tweetinin altına aşk dolu yorumlar yapınca Twitter kullanıcılarının gözünden kaçmadı. İddiaya göre Bakan Koca’da bu yorumları fark ederek, Nihal Hanım isimli kullanıcıyı engelledi.

Söz konusu tweetler kısa süre içinde sosyal medyanın diline düştü. Sadece Twitter’de değil aynı zamanda Instagram ve Ekşi sözlük gibi platformlarda da konu hakkında çok sayıda yorum yapıldı.

2018'den beri Sağlık Bakanlığı yapan Fahrettin Koca özellikle pandeminin etkisiyle gözlerin en çok çevrildiği isim haline geldi. Yaptığı her paylaşım da herkes için önemli bilgiler içeriyor. Bu yüzden ülkenin en çok takip edilen hesaplarından birine sahip.

Bu kadar göz önünde olan Koca'nın bir kadın hayranı peydah oldu.

Ve bu mesajlar taciz içerikli...

Üstelik N. isimli kadın her postun altında var.

Diğer taciz içerikli mesajlar da Twitter'da epey konuşuldu.

Tabii gün aşırı hediye şarkı gönderilmesi hadisesi de var.

İşte Nihal Hanım’ın Fahrettin Koca’ya yazdığı bazı cevaplar

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Başına Bela Olan Tacizci Nihal Kim? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Başına Bela Olan Tacizci Nihal Kim?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Başına Bela Olan Tacizci Nihal Kim?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Başına Bela Olan Tacizci Nihal Kim?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Başına Bela Olan Tacizci Nihal Kim?  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Başına Bela Olan Tacizci Nihal Kim?   Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Başına Bela Olan Tacizci Nihal Kim?

Fahrettin Koca Nihal Hanım’ı engelledi mi?
Nihal Hanım sadece sosyal medya kullanıcılarının değil, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın da dikkatini çekmeyi başardı ancak Bakan Koca zaman zaman müstehcen yorumlar da yapan kullanıcıyı engelledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.