SAFİYE’NİN İLK AŞKI ORTAYA ÇIKTI! Masumlar Apartmanı 11. bölüm fragmanı yayında!

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı 17 Kasım akşamı 10. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin sevenleri Masumlar Apartmanı’nın 11. bölüm fragmanını araştırıyor. İşte Masumlar Apartmanı 11. bölüm fragmanı hakkında bilgiler!
Takip et
SAFİYE’NİN İLK AŞKI ORTAYA ÇIKTI! Masumlar Apartmanı 11. bölüm fragmanı yayında!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Masumlar Apartmanı dizisi yeni sezon döneminde en dikkat çeken dizi olarak izleyicinin karşısına çıktı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi 10. bölümüyle ekrana geldi. Peki ama Masumlar Apartmanı dizisinin 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 10. bölüm izle

Han büyük bir risk alarak İnci’ye çöp daireyi gösterir. İnci’nin güvenini kazanmak için yaptığı bu hareket Safiye ve Gülben’i derinden etkiler. Gülben sonunda Safiye’ye isyan bayrağını çeker. Safiye, Han ve Gülben tarafından sevmeyi bilmemekle suçlanır ancak gerçek bambaşkadır. Yıllardır sır gibi sakladığı gönül yarası yalnız kaldığı an Safiye’yi vurmaktadır. Yine böyle bir gecede beklenmedik biri yardımına yetişir. Ege ve Neriman’ın arkadaşlığı her geçen gün ilerlemektedir. Neriman Ege’ye dersleri, Ege de Neriman’a hayattan zevk almayı öğretmeye başlar. Esat’ın Gülben’i kırmamak için yaptığı hamle, Gülben tarafından yanlış yorumlanır ve ona herkesi şoke edecek bir adım attırır. Geçmişten çıkıp gelen biri Safiye’yi alt üst edecektir.

Masumlar Apartmanı 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 11. bölüm fragmanı yayında. Dizinin 11. bölüm fragmanı YouTube’ta yayınlandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.