Şafak Mahmutyazıcıoğlu: Pişman değilim arkasındayım!

Ece Erken ile beraber olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu Beyaz TV'ye bağlanarak açıklamalarda bulundu. Olan her şeyin arkasında olduğunu içtenlikle anlttı. Çıkan videolarla ilgili de kendisinin arabaları olduğunu ve Ece Erken'in bir sinir anında çocukça bir şey yaptığını anlattı.
Takip et
Şafak Mahmutyazıcıoğlu: Pişman değilim arkasındayım!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İsmi Ece Erken ile gündeme gelen Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem olma programına telefonla bağlanarak medyadaki konulara açıklama yaptı.

Bu olayın üçüncü kişilerle alakası olmadığını söyleyen Mahmutyazıcıoğlu, bu linç giriminin bir anneye yapılmaması gerektiğini, ortada bir hata varsa kendisi üstlendiğini belirtti.

Son günlerde Ece Erken'in arabaları kırdığı vieosunun sosyal medyada dolaşması ile de açıklama yapan Mahmutyazıcıoğlu, arabaların kendsine ait olduğunu, eskiden olan bir olay olduğunu ve çocukça yapılmış, sinir anında gerçekleşmiş bir durumun büyütülmemesini kendisinin zaten şikayetçi olmadığını anlatarak netlik getirdi.

Gündemde bu kadar sorun varken kendilerine yöneltilen bu suçlamaların kötü niyetli olduğunu ve artık bitmesi gerektiğini söyledi. Olan her şeyin arkasındayım ve pişman değilim diyerek konuşmasını bitirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.