Sadettin Saran’la Emina Jahovic Artık Kameralardan Kaçmıyor

Sadettin Saran ile Emine Jahovic, aşklarının artık kameraların önünde dolu dizgin yaşıyor. Çift, Bebek'te bir kafede görüntülendi.

5 ay önce ayrılık kararı alan Sadettin Saran ile Emina Jahovic, barışma kararı aldı. Uzun süren ayrılığın ardından birbirlerinden vazgeçemeyen ünlü çift, ilişkilerine bir şans daha verdi. Mustafa Sandal ile dostça ayrılan ve çocukları Yavuz için ara ara bir araya gelen Emina Jahovic’in yıl sonunda Sadettin Saran ile evleneceği iddia edildi.

SADETTİN SARAN İLE EMİNA JAHOVİC EVLENİYOR MU?

Mustafa Sandal ile ayrıldıktan sonra Sadettin Saran ile ilişki yaşamaya başlayan Emina Jahovic, 5 ay önce bu ilişkiyi de ortak alınan bir kararla noktalamıştı. 5 aylık ayrılığın ardından birbirlerine bir şans daha veren çift Bebek’te bir mekanın çıkışında görüntülendi.

Sadettin Saran’la Emina Jahovic Artık Kameralardan Kaçmıyor

Kameraları görür görmez sevgilisi Emina Jahovic’in elini sımsıkı tutan Sadettin Saran, artık kameralardan çekinmediklerini gösterdi. Basın mensuplarının sorduğu, “Bu yılın sonunda evleneceğinize dair ortaya atılan iddialar doğru mu?” sorularını yanıtsız bırakan çift mekandan araçlarıyla ayrıldı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı