Sadakatsiz Selçuk öldü mü? Sadakatsiz Tarık Emir Tekin ayrılıyor mu?

Sadakatsiz dizisinin 20 Ocak 2021 tarihli bölümünde heyecan doruktaydı. Dizide Nil’in sevgilisi Selçuk bir inşaattan aşağı düştü. Selçuk Nil ve Asya’nın peşine düşmesiyle uçuruma sürüklenmiştir. Peki ama Selçuk öldü mü?
Takip et
Sadakatsiz Selçuk öldü mü? Sadakatsiz Tarık Emir Tekin ayrılıyor mu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterini Tarık Emir Tekin canlandırmaktadır. Nil Selçuk’tan kaçmak için bir inşaatın üst katlarına çıkmaktadır. Selçuk’a yakalanan Nil uzak durmaması halinde intihar edeceğini belirtmiştir. Fakat Selçuk Nil’i kurtarmak için üzerine atlamıştır. O sırada Volkan ise Nil’i geri çekip kurtarmıştır. Selçuk’un Nil’i kurtarmak için inşaattan aşağı düştüğü bilinmektedir. Peki ama Selçuk öldü mü?

Sadakatsiz Selçuk öldü mü?

Sadakatsiz Selçuk’un ölümüyle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Selçuk tüm gerçekleri öğrenmesinin ardından Asya ve Nil’in peşine düşmüştür. Volkan, Nil’i ve Asya’yı Selçuk’un elinden kurtarmak için onu takip etmiştir. Telefondan Nil’i takip eden Selçuk onu otogarda bulmuştur ve Nil Selçuk’tan kaçmıştır. Volkan ve Asya da onları takip etti. Volkan, Nil ve Selçuk’un bulunduğu inşaattan biri aşağı düştü! Sadakatsiz 15. bölümün fragmanında Volkan’ın görünmesinin ve Selçuk’un görülmemesinin ardından diziden ayrılan ismin Selçuk olduğu düşünüldü. Bu akşam yayınlanacak yeni bölümde Selçuk’un son durumu izleyenlere gösterilecek. Selçuk öldü mü sorusu yanıt bulacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.