Sadakatsiz 19. bölüm fragmanı yayınlandı! Gönül her şeyi öğreniyor

Kanal D’nin merakla beklenen Sadakatsiz dizisinin 19. bölüm fragmanı yayınlandı. 17 Şubat Çarşamba günü yayınlanan ve seyircisini ekrana kilitleyen Sadakatsiz dizisinde gelecek hafta yer yerinden oynayacak.
Takip et
Sadakatsiz 19. bölüm fragmanı yayınlandı! Gönül her şeyi öğreniyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sadakatsiz dizisinin 18. bölümü Kanal D ekranlarında 17 Şubat 2021 Çarşamba günü yayınlandı. 18. bölümde Asya’nın yanına gelen Volkan garip ruh hali Derin’i epeyce sinirlendiriyor. Tüm bu olayların yanı sıra Selçuk’un babasının Haluk çıkması yaşanan gelişmelere yeni soluk getiriyor.19. bölümde ise Haluk bu olanları gizleyemiyor ve Gönül her şeyi öğreniyor. Peki bu durumda Derin, Selçuk’u kardeşi olduğunu öğrenebilek mi? İşte Sadakatsiz dizinin merakla beklenen 19. bölüm fragmanı.

SADAKATSİZ DİZİSİNİN KONUSU

Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan ( Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır…

Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri… Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek…

Oyuncular:Cansu Dere(Asya), Caner Cindoruk(Volkan), Melis Sezen (Derin), Burak Sergen (Haluk), Özge Özder(Derya), Eren Vurdem(Mert), Yeliz Kuvancı(Bahar), Olcay Yusufoğlu(Serap), Nazlı Bulum(Nil), Gözde Seda Altuner(Gönül), Emir Taro Tekin(Selçuk), Alp Akar(Ali)

SADAKATSİZ DİZİSİNİN 17. BÖLÜMÜNDE NE OLMUŞTU?

Asya’nın aldığı karar herkeste şok etkisi yaratırken Derin büyük bir zafer kazandığına inanır. Hicran ve Selçuk’u bir araya getiren kaçınılmaz yüzleşme, beklenmedik karşılaşmaların da habercisidir. Asya’nın uzaklaşması Volkan’ı hiç düşmediği kadar büyük bir çıkmaza sürüklerken, sonuçları herkes için sarsıcı olur. Derin Ali için çaba göstermeyi sürdürürken dengeleri bir kez daha değiştiren gelişme ne olacaktır?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.