Sadakatsiz 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Ali’nin tercihi Asya’yı yıkıyor

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Sadakatsiz’in 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Sadakatsiz’in yeni bölümüne Ali’nin öfkeyle aldığı beklenmeyen kararı damga vuracak.
Takip et
Sadakatsiz 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Ali’nin tercihi Asya’yı yıkıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen’in başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ALİ’DEN ASYA’YA BEKLENMEYEN HAREKET

Babası Volkan’ın eşi Derin’le Türkiye’ye geri dönmesinin ardından psikolojik sorunlar yaşamaya başlayıp hırsızlık yapan Ali’nin saklamaya çalıştığı gerçek ortaya çıkıyor.

Sadakatsiz 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Ali’nin tercihi Asya’yı yıkıyor

Ali’nin hırsızlık yaptığını öğrenen Asya, oğlunun çaldığı tüm eşyaları okula götürüyor. Ancak Asya’nın oğlu için yaptığı hamle istediği gibi sonuçlanmıyor. Annesine kızdığı için babasıyla yaşamaya karar veren Ali, bu kararını Volkan ve Derin ile birlikte Asya’ya açıklıyor. Duydukları karşısında yıkılan Asya’yı zor günler bekliyor.

SADAKATSİZ 15. BÖLÜM FRAGMANI

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
evet
25 Ocak 2021, 13:37 tarihinde yazildi

aman asya sen annesiysen oda babasi beklede gör Ali kendi kendine geri gelecektir Babsinin yaninda hicbir sekilde rahat etmiycek görecegiz Volkan Aliyi aldiginada pisman olacak cünkü sen serbestsin Turgayla arkadasligini daha ciddi boyutlara götür …gör bak Volkan Aiyi nasil geri getiriyor .

  • Cevapla
  • 0