Saçları Alay Konusu Olunca Polis Teşkilatı Fotoğrafı Sildi!

Galler'de Gwent bölgesi polis güçleri, uyuşturucu kaçakçısı olduğu belirtilen şahsın bulunabilmesi için Twitter’dan fotoğrafını paylaştı. Şahsın bulunabilmesi için paylaşılan fotoğraf ülke gündemine oturdu.

Galler Suçla Mücadele Polis Güçleri, uyuşturucu kaçakçısı olduğu belirtilen bir adamın fotoğrafını Twitter’dan yayınladı. Şahsın bulunabilmesi için vatandaşlardan yardım istendi. Fakat sonrasında olanlar oldu.


Uyuşturucu kaçakçısı adamın saçları ülke gündemine oturdu. Fotoğrafa ülke genelinden yüz binlerce yorum geldi. Durumunun giderek büyümesi üzerine polis teşkilatı fotoğrafı silmek zorunda kaldı.

FOTOĞRAFI SİLMEK ZORUNDA KALDILAR

Galler Suçla Mücadele Polis Güçleri, fotoğrafın silinmesiyle ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Bir uyuşturucu kaçakçısı olan Jermaine Taylot’u bulmak için bize yardım eden herkese çok teşekkür ediyoruz. Gelen yorumlardan birkaçının bizi de güldürdüğünü itiraf etmeliyiz. Ancak, çizginin aşılması üzerine ciddiyetimizi bozmadan sorumluluk bilinciyle hareket etmek durumundayız. İnsanlara sosyal medya üzerinden yazdıklarına dikkat etmeleri konusunda daha titiz davranmaya davet ediyoruz.”

Paylaşılan fotoğraf 84 bin yorum, 15 bin retweet ve 200 bin beğeni almıştı.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı