Ünlü Kuaföre Saçını Yaptırdı, Para Vermeden Gitti

Ünlülerin saçını yaptırdığı ve meşhur olan kuaförde tuhaf bir olay yaşandı. 6 saat boyunca güzellik merkezinde kalan kadın, bütün bakımlarının ardından para vermeden güzellik merkezinden kaçtı.

Beşiktaş Levent’te bulunan ve genelde ünlülerin gittiği kuaförde geçtiğimiz günlerde tuhaf bir olay yaşandı. Kuaföre gelen bir kadın saçına kaynak yaptırmak istediğini söyledi. Bunun üzerine kadınla ilgilenmeye başlayan çalışanlar, gerekli analizleri yaptıktan sonra, kadına en uygun saç türünü bularak işleme başladılar.

Saç kaynağının tamamlanmasının ardından manikür, pedikür, saç boyama, el ve ayak bakımı gibi işlemler yaptıran kadın kasaya geldi. Borcunun ne kadar olduğunu soran ve gayet mütevazi birisiymiş gibi davranan kadın, paranın arabada olduğunu söyledi. Asistanlarını gönderebileceklerini söyleyen güzellik merkezi sahibine, ”Gerek yok, ben alırım. Çantam burada kalsın.” diyerek mekandan ayrılan kadın arabasına binerek kaçtı.

Futbolcu, basketbolcu ve sanat camiası ile bir çok siyasinin de geldiği güzellik merkezi ilk kez böyle bir dolandırıcılıkla karşılaştı.

ÇANTANIN İÇİ BOŞMUŞ

15 liralık çantasını bırakıp arabasına para almaya gittiğini söyleyen kadın uzun süre dönmeyince, kadının çantasına bakıldı. Para ödemeden gittiği, uzun süre bekledikten sonra anlaşılan kadının bıraktığı çantanın da boş olduğu görüldü. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı