Saba Tümer’in Son Halini Gören Gözlerine İnanamıyor

Sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Saba Tümer, verdiği kilolarla dikkat çekerken, esnek halini de gözler önüne serdi.

Bir dönem sunduğu televizyon programlarında attığı kahkahalarla adından söz ettiren Saba Tümer, verdiği kilolarla dikkat çekiyor.


GÖRENLER GÖZLERİNE İNANAMADI

Sosyal medya hesabını aktif kullanan Saba Tümer’in fit halini görenler gözlerine inanamadı. Son olarak spor yaparken çekilmiş fotoğraflarını hayranlarının beğenisine sunan ünlü sunucunun gönderisi, kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

“SEVİŞİNCE AŞK ALEVLENİR”

Saba Tümer, verdiği bir röportajda “Sevişince aşk biter mi?” sorusuna “Ne bitmesi? Sevişince aşk alevlenir, tavan yapar. İki tenin birleşmesi kadar güzel bir şey var mı? Nasıl oduna ateş atıp alevlendirirsin, onun gibi bir şey sevişmek” yanıtını vermişti.

İşte Saba Tümer’in son görüntüsü;


SABA TÜMER KİMDİR?

Saba Tümer, 5 Aralık 1970 tarihinde İzmir’in Alsancak semtinde dünyaya gelmiştir. 1995 tarihinde annesini kaybetmesi ile büyük bir üzüntü yaşayan Saba Tümer, lise eğitimini İzmir Fatih Lisesinde almıştır. Lisans eğitimini ise Ege Üniversitesi Gazetecilik Bölümü okuyarak tamamlamıştır.

Saba Tümer, Mezuniyetinin ardından ünlü spiker Gülgün Feyman’dan diksiyon eğitimi almak için İstanbul’a gitti ancak Gülgün Feyman kendisine ders vermeyi reddedince TRT spikeri Günay Oğuz’dan diksiyon dersleri aldı ve ilk olarak Ege Tv’de çalışmaya başlamış ardında NTV’ye geçiş yapmış ve burada geniş kitleler tarafından tanınmıştır. 1997 yılında başladığı NTV’de yaklaşık 5 yıl boyunca haber sunuculuğu yapmıştır. Ayrıca bu dönemde Nstyle dergisinde yazarlık yapmıştır.

Saba Tümer’in NTV’den sonraki durağı Reha Muhtar’ın yönetimindeki Show TV oldu. Show Tv ekranlarında dış haber sorumlusu olarak görev yaptı. Bu görevi SKYTURK’te Serdar Akinan ile beraber sunduğu “Ne Var Ne Yok” adlı program izledi.

SKYTURK’ten sonra tekrar Show TV’ye dönerek, “Saba Tümer İle Bu Gece” adlı programı sundu; bir yandan da Okan Bayülgen ile “Haber Makinası” adlı programda yer alıyordu. Aynı günlerde köşe yazarı Pakize Suda ile Star TV’de “Lütfen bu konuya girmeyelim” isimli kadın programını sundu. Ardında Show Tv ekranlarında Cem Özer ile birlikte “Haberiniz Var Mı?” adlı programı sundu. Programın kısa bir süre sonra bitmesi üzerine bir yıl boyunca ekranlardan uzak kaldı.

Bir yıllık aranın ardından Saba Tümer, 31 Mart 2008 tarihinde, HaberTürk kanalında, “Saba Tümer İle Bu Gece” adlı programı sunmaya başladı. Oya Germen ile birlikte “Yok Daha Neler” isimli programın sunuculuğunu yaptı. Daha sonra CNN Türk’e geçti ve “Saba Tümer İle Bu Gece” adlı programını yaptı. CNN Türk’de bir yıl çalıştıktan sonra Show TV’ye geçti ve “Saba Tümer” gece programını yapmaya başladı.

Saba Tümer son olarak da Tv8 ekranlarında “Saba ile Oyuna Geldik” adlı programın sunuculuğunu üstlendi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı