Saba Tümer’den annelik açıklaması!

Meşhur sunucu Saba Tümer dün Bebek’te görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde ‘çocuk sahibi olmak istemediğini’ belirten meşhur sunucu ‘herkes anne olmak mecburiyetinde değil’ şeklinde konuştu.
Takip et
Saba Tümer’den annelik açıklaması!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sunucu Saba Tümer dün Bebek’te objektiflere yansıdı. Üç aydır düzenli olarak spor yapan Tümer antrenmandan çıktığını belirtti. Basın Mensuplarıyla ayak üzeri sohbet eden meşhur sunucu ‘çocuk sahibi olmak istemiyorum’ sözlerinin arkasında olduğunu söyledi.

Tümer yaptığı açıklamada ‘Büyük bir açık yüreklilikle konuştum. Ben kararımın arkasındayım karşıma çıkan yahut çıkacak olan biri fikrimi değiştiremez. Bu benim kendi kararım, çok da mutluyum. Herkesin anne olmasına gerek yok bu hayatta, isten olur istemeyen olmaz. Yaşam seçimlerden ibaret.’ şeklinde konuştu.

Saba Tümer’den annelik açıklaması!

Geçtiğimiz günlerde Gökhan Çınar’ın dijital platformda yayınlanan “Katarsis” programına misafir olan Tümer , annesi vefat edince yaşadığı büyük acıdan dolayı çocuk sahibi olmak istemediğini belirtmişti: “İçinden bilmediğin bir şey çıkacak. Sağlıklı mı, sağlıksız mı olacak, nasıl biri olacak. Hiçbir şey bilmiyorsun. Annem vefat ettiği gün teyzem bana ‘Ben çocuklarıma bu acıyı yaşatmamak için evlenmedim’ demişti. Ben de bundan dolayı çocuk yapamadım. Ona bu şekilde bir kötülük yapmamak için.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.