Ryan Reynolds Üçüncü Çocuğunun Fotoğrafını Paylaştı

Blake Lively ile üçüncü çocuklarını iki ay önce kucağına alan Ryan Reynolds, Twitter hesabından bebeğiyle ilk fotoğrafını paylaştı.

Ünlü oyuncu Ryan Reynolds, eşi Blake Lively ve henüz kavuştukları üçüncü bebeğiyle kamera karşısına geçti. Twitter’dan paylaştığı fotoğrafın notu ise oldukça önemliydi.

Çevreye olan duyarlılığı ile bilinen 42 yaşındaki ünlü oyuncu ve eşi Blake Lively fotoğrafta oldukça mutlu görünürken, Reynolds iklim değişikliği konusuna dikkat çekmeyi tercih etti. Kanada’nın Batı Kanada bölgesinde bir ormanın içinde çekilen fotoğrafı “Britanya Kolumbiyası’nı seviyorum. Kızlarımın da benim büyüdüğüm gibi doğal oyun alanlarında büyümesini istiyorum. 21 Ekim’de oy vereceğiniz aday iklim politikasını şekillendirecek. Son dört yılda iklim konusundaki ilerlemeden gurur duyuyorum” notuyla paylaştı.

3 KIZ BABASI OLDU

Yeni doğan bebeğinin cinsiyetini ise henüz basınla paylaşmayan çift, Reynolds’un bu paylaşımıyla bir fikir sahibi oldu. Fotoğraf notunda “kızların”dan bahseden ünlü oyuncunun üçüncü çocuğunun cinsiyetinin de kız olduğu ortaya çıktı. Çiftin dört yaşında James ve iki yaşında Inez adında iki kızı daha bulunuyor.

Ryan Reynolds Üçüncü Çocuğunun Fotoğrafını Paylaştı Ryan Reynolds Üçüncü Çocuğunun Fotoğrafını PaylaştıRyan Reynolds Üçüncü Çocuğunun Fotoğrafını Paylaştı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı