Rüzgar Mağden Başka Kadınlara +18 Fotoğraflarını Göndermiş

Gönül Yazar’ın sevgilisi Rüzgar Mağden, 2. Sayfa programına katılan bir kadına göre başka kadınlara cinsel içerikli video ve fotoğraflarını göndermiş.

Gönül Yazar’ın kendisinden 32 yaş küçük sevgilisi yönetmen Rüzgar Mağden, 2. Sayfa programına katılan bir kadın tarafından iftiraya uğradı. Programa bağlanan bir kadın, Rüzgar Mağden’in başka kadınlara cinsel içerikli video ve fotoğraflarını gönderdiğini iddia etti. Canlı yayında yaşananların ardından Rüzgar Mağden, sinir krizleri geçirircesine canlı yayına bağlandı.

Kanal D’nin reyting rekorları kıran 2. Sayfa adlı magazin programına bağlanan kadın, Rüzgar Mağden’in bir arkadaşına cinsel içerikli videolarını ve fotoğraflarını gönderdiğini iddia etti. Yayına bağlanan kadın, Rüzgar Mağden’in Doğa adlı bir kadına çıplak video ve fotoğraflarını gönderdiğini, Doğa adlı kadının evlenmek üzere olduğu insan ile arasını bozduğunu iddia etti.

RÜZGAR MAĞDEN FOTOĞRAF GÖNDERDİĞİNİ KABUL ETTİ

Bunun üzerine canlı yayına bağlanan yönetmen Rüzgar Mağden, iddiaların doğru olabileceğini fakat kendisinin Gönül Yazar ile yaşadığı aşkın kıskanıldığını söyledi. Mağden, insanların mutluluğunu elinden çalmaya çalıştığını iddia etti.

Rüzgar Mağden’in yaptığı açıklamalar üzerine yeniden canlı yayına bağlanan kadın bu sefer de Rüzgar Mağden’in tacizci bir insan olduğunu ve Gönül Yazar’ı da kandırdığını ortaya attı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı