adplus-dvertising

Rusya’dan gelen uçaklar boş iniyor dolu kalkıyor!

Rusya'nın Türkiye'de artan vaka sayıları sebebiyle koymuş olduğu 45 günlük kısıtlamalar yüzünden Rus uçakları Antalya'ya boş inip dolu kalkıyor. Antalya'da tatillerini tamamlayan turistler ülkelerine geri dönmeye başladı.
Takip et
Rusya’dan gelen uçaklar boş iniyor dolu kalkıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rusya Başbakan Yardımcısı Tatyana Golikova, önceki gün Türkiye ile Rusya arasındaki havayolu ulaşımında, 15 Nisan -1 Haziran tarihleri arasında kısıtlamaya gidileceğini duyurdu. Golikova, “Rusya ile Türkiye arasında hava ulaşımı yalnızca Aeroflot ile THY tarafından, haftada iki seferi aşmayacak biçimde ve Moskova- İstanbul- Moskova rotasında gerçekleşecek” şeklinde konuştu.

Turizm sektöründe lokomotif millet olan Rusların sezonun tam da hareketlendiği bu günlerde rezervasyon iptalleri, sektör temsilcileri tarafından üzüntüyle karşılanırken, dün ve bugün Rusya’nın en büyük hava yolu firmalarından Aeroflot’un uçakları Antalya Havaalanı’na boş gelip, dolu uçuşlarını sürdürdü. Karar öncesi Antalya’ya tatil için gelen turist gruplarını götürmek için haftada iki gün gelip gidecek olan Rus uçakları, boş gelip dolu dönüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.