Rusya’da Otel Yangını! 1 Kişi Öldü

Rusya’nın turistik kentlerinden birisi olan Soçi’de, bir otelin çatısında yangın çıktı. Kısa sürede bütün binaya yayılan yangında 1 kişi öldü, 20 kişi yaralandı.

Rusya’nın deniz turizmi ile bilinen kentlerinden Soçi’de 4 katlı bir butik otelde yangın çıktı. Sabah saatlerinde otelin çatı kısmında başlayan yangın kısa süre içerisinde bütün binaya yayıldı. İtfaiye ekiplerine haber verilmesinin ardından çok sayıda itfaiye ekibi, yangını söndürebilmek için çalışma başlattı.

Bu sırada yangından dolayı otelde mahsur kalanlar da itfaiye ekiplerinin yoğun çalışmasıyla kurtarılmaya çalışıldı. Otelde olduğu tespit edilen tüm müşteriler ve çalışanlar itfaiye tarafından kurtarıldı.

ACI MANZARA YANGIN SÖNDÜRÜLÜNCE ORTAYA ÇIKTI

2 saatten fazla süren söndürme çalışmalarının ardından, soğutma işlemleri sırasında acı manzara ortaya çıktı. 29 yaşında olduğu belirtilen bir genç kızın yanmış bedeni, bir otel odasında bulundu. Yangınla ilgili olarak Soçi Belediyesi açıklama yaptı ve yangın çıkan otelin aslında bir apartman olduğu ve tatil sezonunun başlamasıyla kaçak otele çevrildiği belirtildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı