Rusya’da İnsan eti yiyen caninin foyası trafik kazasıyla ortaya çıktı

Rusya’da karıştığı trafik kazasında bulunduğu aracın bagajından ceset çıkan şahıs, 1 sene önce işlediği cinayeti ve insan eti yediğini itiraf etti.
Takip et
Rusya’da İnsan eti yiyen caninin foyası trafik kazasıyla ortaya çıktı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rusya’nın Leningrad bölgesinde meydana gelen trafik kazası ülkeyi ayağa kaldırdı. Bariyerlere çarpan araca arkadan başka bir aracın çarpması neticesi aracın bagajındaki ceset gün yüzüne çıktı. Başı kesilmiş haldeki cansız bedenin fark edilmesinin sonrasında cesedin bulunduğu araçtaki 3 kişi ormanlık alana kaçtı. Olay yerine çok sayıda polis sevk edilirken, ormanlık alana kaçan 3 şahıs kısa zamanda yakalandı. Gözaltına alınan şahısların 23 yaşında oldukları söylendi. Polise verdikleri ifadede cansız bedenin araçla gezerken tartıştıkları ve kavga esnasında öldürdükleri kişiye ait olduğunu itiraf eden şahıslar, cesedi ise ormanlık alana gömmeyi planladıklarını açıkladı. Cansız bedenin 50’li yaşlarında Ermenistan uyruklu bir erkeğe ait olduğu aktarıldı.

ŞÜPHELILERDEN 1’İ İNSAN ETİ YEDİĞİNİ İTİRAF ETTİ

Soruşturma esnasında şüphelilerden Egor Komarov başka bir cinayeti daha itiraf ederek, geçtiğimiz sene eylül ayında bir kişiyi öldürerek etini yediğini açıkladı. Komarov, “Eylül 2020’de bir cinayet işleme fikri oluştu. O esnada ailemin evindeydim. Orada bir makas buldum ve St. Petersbug’a gittim. Kıyafetlerimi değiştirdim ve cep telefonumu bırakarak Sosnovsky ormanlık alanına gittim. Ormanda 15 dakika boyunca bir kurban aradım. Uzun boylu, zayıf ve kıvırcık saçlı bir adamı tespit ettim. Saldırmak için doğru anı bekledim. Arkasından ilerleyerek önce sağ ve sol tarafına bıçak soktum. Sonrasında boğazını kestim. Cesedi gizlemek için hemen yakındaki bir menfeze götürdüm. Üzerimi değiştirip kanlı kıyafetlerimi çantama koydum. Ailem evde değildi, ben de kopardığım dilini pişirmeye karar verdim ama pişirdiğim etin tadını beğenmedim. Bir gün sonra hiçbir şey olmamış gibi yaşamıma devam ettim, pişman değilim” şeklinde konuştu.

Ülkede akıllara durgunluk veren olayın açığa çıktığı kaza ile alakalı bölge savcılığı tarafından soruşturma başlatılırken, Rusya Soruşturma Komitesi araçtan çıkan kesik baş cinayeti ile geçtiğimiz sene Komarov’un işlediği cinayet ve insan eti yemesiyle alakalı ayrı ayrı soruşturma başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.