Rusya’da Genç Kadının Feci Ölümü Gündeme Oturdu

Rusya'da genç bir kadın evinde annesi tarafından ölü bulundu. Duşa telefonla giren genç kadın çarpılarak öldü.

Rusya’da genç bir kadın evinde annesi tarafından ölü bulundu. Duşa telefonla giren genç kadın çarpılarak öldü. Rusya’da gündeme oturan olay büyük üzüntü ile karşılandı. Rusya’da son yıllarda benzer birçok olayın meydana gelmesi gündem oldu.  Evgania Shulyatyeva, Kirovo-Chepetsk şehrindeki dairesinde yalnız yaşayan genç bir kadındı. 26 yaşındaki genç kadın, telefonu ile birlikte banyoya girdi ve duş almaya başladı. Aynı zamanda telefonunu şarj eden genç kadın kısa süre sonra feci şekilde can verdi. Islak zeminde kayarak suya düşen cep telefonu, elektrik akımına kapılan Evgenia Shulyatyeva öldü. Evgenia Shulyatyeva’nın cansız bedenini annesi buldu. Evgenia Shulyatyeva’nın ölümü ailesi, arkadaşları ve Rusya’da gündem oldu. Evgenia Shulyatyeva’nın arkadaşları sosyal medya hesaplarına yoğun üzüntü mesajları bırakıyor.


RUSYA’DA BİRÇOK KEZ AYNI ÖLÜM GERÇEKLEŞTİ

Rusya’da son 1 yıl içerisinde birçok kez benzer ölümler yaşandı. 10 yaşındaki bir kız çocuğu benzer şekilde yaşamını yitirmişti.  Ağustos ayında Serov kentinde cep telefonunu suya düşürmüştü. Temmuz ayında geç bir erkek müzik dinlemek amacı ile cep telefonu ile banyoya girdi ve elektriğe kapıldı. Haziran ayında ülkenin tanıdığı bir poker oyuncusu banyo yaparken elektrik akımına kapıldı. Geçen yıl Aralık ayında ise 15 yaşındaki milli sporcu Irina Rybnikova banyoda ölü bulundu.

Irkutsk Devlet Üniversitesi’nden Yuri Agrafonov uyarıda bulundu. Agrafonov, “Su çok iyi bir iletkendir, bu telefon suyun içine düştüğünde neden kısa devre olduğunu açıklar. Telefon eğer 220 voltluk bir prize takılı olmasaydı trajedi meydana gelmeyecekti.”

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı