adplus-dvertising

Rusya, Harkov’da AVM’yi hedef aldı

Rus ordusu, Ukrayna’nın Harkov şehrinde AVM’yi vurdu. Şehirde uygulanan sokağa çıkma yasağı sebebiyle saldırıda ölen yahut yaralanan olmadığı bildirildi.
Takip et
Rusya, Harkov’da AVM’yi hedef aldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rus ordusu, Ukrayna’daki sivil yerleşim yerlerini hedef almaya devam ediyor. Rus ordusunun dün düzenlediği saldırıda Harkov şehrinde bulunan AVM roketlerin hedefi oldu. Saldırı sonrası AVM kullanılamaz hale gelirken, şehirde uygulanan sokağa çıkma yasağı sebebiyle saldırıda ölen yahut yaralanan olmadığı bildirildi. AVM’de enkaz kaldırma çalışmalarına başlanırken, saldırı anı ise güvenlik kameraları tarafından anbean kayıt altına alındı.

Rusya, Harkov’da AVM’yi hedef aldı

Anna Sachinko yaptığı açıklamada, “Gece geç saatlerdi, saat 22.00 sularıydı. Korkunç bir patlama oldu. Çok korkunçtu ve evimin yanında olmuş gibi görünüyordu, işte o sırada komşular girişe inmeye başladılar, birileri bodruma gitti. Sabah saldırının burada olduğu gün yüzüne çıktı” şeklinde konuştu.
Anton Krılenko ise yaptığı açıklamada, “Patlamaları işittim. Yalnızca Belgorod’dan ateşlenen iki roket vardı, iki rokette Harkov’a fırlatılmış” şeklinde konuştu.

Rusya, Harkov’da AVM’yi hedef aldı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.