adplus-dvertising

Rusya, Dinyeper Nehri üzerindeki köprüyü vurdu

Rus ordusu, Ukrayna’nın Dnipro şehrinde bulunan Dinyeper Nehir üstündeki kara ve demiryolu olarak kullanılan köprüyü vurdu. Saldırı anı çevredeki güvenlik kameraları tarafından anbean kayıt altına alındı.
Takip et
Rusya, Dinyeper Nehri üzerindeki köprüyü vurdu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik saldırıları devam ediyor, Rus ordusu, Ukrayna’nın Dnipro şehrinde bulunan Dinyeper Nehir üstündeki kara ve demiryolu olarak kullanılan köprüye füze saldırısı düzenledi. Saldırı anı çevredeki güvenlik kameraları tarafından anbean kayıt altına alınırken, saldırı anında köprü üstünde araçların seyir halinde olduğu görüdlü. Saldırıdaki can kaybı ve yaralı sayısına ilişkin henüz açıklama yapılmadı.

Ukrayna Demiryollar Şirketi Genel Müdürü Oleksandr Kamyshin yaptığı açıklamada, Rus ordusu tarafından gerçekleştirilen füze saldırılarında tren yolu hattının tamamen zarar gördüğünü duyurdu. Rus ordusunun saldırılarında öte yandan, ana yolların ve kentin altyapısının da hasar gördüğü açıklandı.

Ukrayna basını, Rus ordusunun saldırılarını aralıklarla sürdürdüğünü ve kent yönetiminin saldırıların sonrasında kesin hasar konusunda kamuoyunu bilgilendireceğini aktardı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.