Rus spiker Maria Dilek Gladkik kimdir?

Maria Dilek Gladkikh kaç yaşında? sorusu günün en çok konuşulanları arasında yer alıyor. Rus spiker Maria Dilek Gladkikh, bir televizyon programına bağlanarak evde nasıl çalıştığı ile ilgili detayları anlattı. Peki Maria Dilek Gladkikh kaç yaşında ve nerelidir? İşte Maria Dilek Gladkikh'in hakkında...

Bir televizyon kanalında canlı yayınına bağlanan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, babası Türk olan basın mensubu Maria Gladkikh için canlı yayında Zeybek oynadı. Maria ile Çilingiroğlu arasındaki diyalog ise dikkat çekti. Peki Maria Dilek Gladkikh kimdir, kaç yaşında ve nereli? Maria Dilek Gladkikh’in ile ilgili. ..

MARİA DİLEK GLADKİKH KİMDİR?

Maria Dilek Gladkikh Moskova Devlet Üniversitesinde Televizyonculuk okudu. Annesi Rus, babası Türk’tür. Maria Dilek Gladkikh kendisi hakkında merak edilenleri instagram hesabından paylaştı:

“Babamı hiç tanımadım, fotoğraflarda gördüm yalnızca. 11 yaşına kadar Türkçe bilmiyordum, kan çekiyor ama Türkçe’yi tamamen kendim öğrendim. Türkiyede hiç yaşamadım. “Rusya24” kanalının Haber Spikeriyim. Stüdyo’da neler oluyor? Yayınların perde arkasını gösteriyorum. Rusça, İngilizce, İspanyolca biliyorum. Arapça ve Portekizce öğreniyorum şuanda. Bu dilleri nasıl öğrendim? Taktiklerimi paylaşıyorum”

Maria Dilek Gladkikh, son olarak Türk toplumunda en çok kullanılan jest ve mimikler isimli bir video paylaştı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı