Rus model Maria Liman’dan cinsellik açıklaması!

Playboy modeli ve OnlyFans’ın en çok takip edilen adlarından biri olan Rus model Maria Liman, koronavirüs karantinalarına isyan etti. ‘Cinsel yaşamımız bitti’ diyen model, daha önce izolasyonda kendisine eşlik edecek bir partner aradığını belirterek dikkatleri üstüne çekmişti.
Takip et
Rus model Maria Liman’dan cinsellik açıklaması!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Playboy modeli olan Maria Liman, koronavirüs önlemleri kapsamında yapılan karantinalara isyan etti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda karantinaların aşırı olduğunu, bu yüzden randevularını iptal etmek mecburiyetinde kaldığını ve cinsel yaşamının durma noktasına geldiğini belirtti.

Rus model Maria Liman’dan cinsellik açıklaması!

DÜNYA KUPASI SAYESİNDE MEŞHUR OLDU

26 yaşındaki Maria Liman, 2018 Dünya Kupası’nda memleketi Rusya’yı destekleyen paylaşımları sayesinde ün kazanmıştı. Londra’da yaşayan Playboy yıldızı, mevcut koronavirüs kısıtlamalarından duyduğu memnuniyetsizliği dile getirerek, salgın sırasında çok zorlandığını belirtti. Takipçileriyle Instagram üstünden dertleşen model şunları belirtti:

“Ben de alışverişe gitmek istiyorum, yeni elbiselere ihtiyacım var ve topuklarla nasıl yürüyeceğimi çoktan unuttum.”

2018 Dünya Kupası’nda verdiği cesur pozlarla ismini duyuran ve ‘en çekici taraftar’ seçilen Rus model Maria Liman, geçtiğimiz aylarda koronavirüs sebebiyle enteresan bir paylaşımda bulunmuştu. Liman, sosyal izolasyonunda kendisine 3 ay eşlik edecek birini aradığını belirterek dikkatleri üstüne çekmişti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.