Rus Güzel Malezya Kralı 5. Muhammed’in Çocuğunu İlk Kez Gösterdi!

Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed ile evliliği ile gündeme oturan Rus güzel Oksana Voevodina, bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi.

Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed ve Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina ilişkisinde sular durulmuyor. Evlilikleriyle dünya gündemine bomba gibi düşen ünlü çift, bundan birkaç ay önce boşandıklarını açıkladı.


BEBEĞİN YÜZÜNÜ İLK KEZ GÖSTERDİ

Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina’nın eskiden katıldığı bir reality şovda cinsel ilişkiye girdiği iddia edildi.  Bu haber gündeme bomba gibi düşerken bebeğin başkasından olduğu iddia edilmişti.  Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ilk kez bebeğinin yüzünü gösterdi.

KENDİNİ SAVUNDU

Tüm dedikodulara rağmen sessizliğini koruyan 27 yaşındaki Rus güzel, Daily Mail gazetesine röportaj verdi.
Hakkındaki iddiaları yalanlarcasına kendini savunan Rus güzel,  “Bebebeğimin yüzü babasına benziyor” açıklamasında bulundu. Oksana, “Ben anneliğimin her dakikası için şükrediyorum ve bebeğimle geçirdiğim anların keyfini çıkarıyorum, ancak oğlumun babası Leon doğduğu günden beri tüm bunları kaçırıyor ve kendini bilinçli olarak mahrum bırakıyor. Çok acı” ifadelerini kullandı.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı