Rus Ev Sahibinden Temizlik İşçisine Hakaret! Aynı Camı 5 Kez Sildirip Suratına Para Attı

Antalya’da günlük temizlik işlerine giden Sevda Karakuş, Rus ev sahibi Rusalina B.’nin, temizliğini beğenmediği camı 5 kez sildirdiğini ardından da yüzüne para attığını söyleyip, karakola giderek şikayetçi oldu.

Antalya’da günlük temizlik işlerine giden Sevda Karakuş isimli kadın, ev sahibi kadının onurunu kırdığı gerekçesiyle karakola giderek şikayetçi oldu.

SURATINA PARA FIRLATTI

Rus vatandaşı Rusalina B. ile evinin temizliği karşılığında 180 liraya anlaşan kadın temizliğe başladı. Ancak ev sahibi mutfak camının yeteri kadar temiz silinmediğini iddia ederek Sevda Karakuş’tan camı tekrar silmesini istedi. Bu isteği geri çevirmeyen Karakuş camı tekrar sildi. Ancak temizliği yine beğenmeyen kadın Karakuş’a hakaret ederek yüzüne 30 lira fırlattı ve “Evimden defol” dedi.

RUS KADIN DA ŞİKAYETÇİ OLDU

Gününün boş geçmemesi için hakaretlere katlandığını söyleyen Karakuş aynı camı 3 kez daha sildi. Ancak yine tatmin olmayan Rus kadın bu kez Karakuş’un yüzüne 50 lira fırlattı. Bu sırada içeri giren Rus kadının kocası Karakuş’a dönerek “Eşim biraz agresif, kusuruna bakma” dedi. Bu son hakaret ile sabrı kalmayan Karakuş evden ayrılarak karakola gitti. Rus kadının kendisine hakaret ettiğini ve onurunun kırıldığını söyleyen Karakuş, 15 senedir bu işi yaptığını ancak böyle bir tavır ile ilk kez karşılaştığını söyledi. Rus kadının da Karakuş’tan şikayetçi olduğu öğrenildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı