Rubato’nun solisti Özer Arkun kimdir, kaç yaşında?

Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un sevgilisi B.Y.’ye darp ettiği iddia edildi. Korktuğu için darp raporu almadığını ve hayatında böyle kan görmediğini söyleyen genç kadının yaşadığı dehşetin ardından Özer Arkun ismi merak edilmeye başlandı. Peki Özer Arkun eğitimi ve mesleği ne?

2020 Mart ayında evlilik kararı alıp birlikte yaşamaya başlayan Rubato’nun solisti ile sevgilisi arasında şiddet iddiaları gündeme geldi. Rubato’nun solisti tarafından şiddete uğradığını ve savcılığa giderek şikayet dilekçesinde bulunduğu ortaya çıkan genç kadının ifadesi de ortaya çıktı.

Genç kadın savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde yaşadıklarını anlatırken “Hayatımda böyle kan görmedim” şeklindeki ifadesi gündeme oturdu. Şiddet ve darp olaylarının ardından Rubato’nun solisti Özer Arkun ismi merak edilmeye başlandı.

Şiddet ve darp olaylarının ardından Özer Arkun hakkında araştırmalar yapılmaya başlandı. Peki; Rubato’nun solisti Özer Arkun kimdir, kaç yaşında?

RUBATO’NUN SOLİSTİ ÖZER ARKUN KİMDİR?

Özer Arkun 1973 yılında İstanbul Üsküdar’da dünyaya geldi. Henüz 8 yaşında iken keman çalmaya başladı. 11 yaşına geldiğinde ise konservatuvarda viyolonsel ile tanıştı, ilerleyen yıllarda ise saz konusunda ustalaştı. İTÜ Devlet Konservatuarı Çalgı Eğitim Bölümü mezun olan Özer Arkun, 2010 yılında ilk solo albümü Cello & Me ile başlayan albüm serüvenini Rubato isimli grubu ile devam ettirmektedir.

Rubato grubu sanatçılarından. Solo vokal ve çelloda Özer Arkun, ud, cümbüş, gitar ve solo vokalde Fatih Ahıskalı, klarnet ve soprano saksafonda Göksun Çavdar ve bas gitarda Eralp Görgün’ün yer aldığı grup birlikte yıllarca Sezen Aksu’yla çalıştı.

Rubato’nun solisti Özer Arkun sevgilisine şiddet uyguladığı haberleriyle gündeme geldi. Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un evlilik hazırlığındaki sevgilisini dövdüğü iddia edildi. Söz konusu haberler ardından Özer Arkun’un hayatına dair bilgiler merak konusu oldu.

Rubato’nun solisti Özer Arkun kimdir, kaç yaşında? Rubato’nun solisti Özer Arkun kimdir, kaç yaşında?

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı