adplus-dvertising

Ronaldo’ya tecavüz suçlamasıyla tazminat davası!

Cristiano Ronaldo ve Kathryn Mayorga arasındaki tecavüz iddiaları tekrardan gündemde. Kathryn Mayorga, davanın 2019’da düşmesinden sonra bir defa daha harekete geçme kararı aldı. Mirror’da yer verilen habere göre; Juventus’un yıldızı Cristiano Ronaldo’ya 56 milyon sterlin değerinde manevi tazminat davası açılacak.
Takip et
Ronaldo’ya tecavüz suçlamasıyla tazminat davası!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Juventus forması giyen Cristiano Ronaldo’yu 2009 senesinde Las Vegas’ta bir otelde kendisine tecavüz etmekle suçlayan Kathryn Mayorga, davanın 2019’da düşmesinden sonra bir defa daha harekete geçme kararı aldı. Cristiano Ronaldo’nun “iddiaların makul şüpheden öteye geçmemesi” nedeniyle ceza almamasına karar verilmişti. Kathryn Mayorga, Cristiano Ronaldo’nun kendisine susması için 375 bin dolar verdiğini öne sürmütü. Bir defa daha harekete geçen Kathryn Mayorga, Portekizli futbolcuya 56 milyon Sterlinlik manevi tazminat davması açmaya hazırlanıyor.

Ronaldo’ya tecavüz suçlamasıyla tazminat davası!

GEÇMİŞE DÖNÜK DE AÇACAK

Mirror’da yer verilen habere göre Kathryn Mayorga, 18 milyon Sterlin geçmişe dönük, 18 milyon Sterlin ise geleceğe dönük manevi tazminat davası açacak. Mayorga, kalan 20 milyon sterlini ise 12 senelik süreçte yaptığı yasal masraflar ve öbür mağduriyetleri için talep ediyor.

Ronaldo’ya tecavüz suçlamasıyla tazminat davası!

PİŞMAN OLMUŞTU

2009 tanıştığı Ronaldo’nun kendisine otel odasında tecavüz ettiğini öne süren Mayorga, kendisine verilen 375 bin dolar sebebiyle sustuğunu ve pişman olduğunu belirterek tekrardan şikayetçi olmuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
XX
30 Nisan 2021, 13:50 tarihinde yazildi

vallahi ben savci olsam bu kadini dinlemek deyil salona bile sokmam bu nasil sey sen Rolando sus diye 375 bin dolari para bitti terar suc duyurusunda bulun bu nasil bir davadir insanin kendi kendini para karsiligi satmaktir lütfen savcilar böyle bir insanlarin kadin veya erkek sikayet durumlarini KABUL ETMEYIN.oh ne ala paralari al sus paralar bitti psmanim de daha fazla para tazminati ac yok efem magduriyetten vs vs ne Kadar kolay yol buldu bu insanlar ne guru kaldi ne ahlak kaldi ne kalb neler oluyor Artik Dünyanin sonu geliyor.

  • Cevapla
  • 0