Ronaldo’nun Avukatlarından Tecavüz Davası İçin Yeni Hamle!

Oynadığı futbol kadar özel hayatıyla da gündeme gelen Ronaldo'dan hakkındaki tecavüz iddialarıyla ilgili yeni bir hamle geldi. Ünlü yıldız, iddianın sahibi Kathryn Mayorga ile arabulucu yardımı ile mahkeme dışı bir anlaşmaya varmaya hazır.

Cristiano Ronaldo… Futbol otoriteleri tarafından dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından biri olarak gösteriliyor. Hal böyle olunca Ronaldo, sahada oynadığı futbol kadar özel hayatıyla da adından fazlasıyla söz ettirmeyi başarıyor. Ancak ünlü yıldızın başı son çıkan haberlerle dertte.


Geçtiğimiz aylarda Kathryn Mayorga adında bir kadın ortaya çıktı ve Ronaldo’nun kendisine otel odasında zorla sahip olduğunu belirtti. Adı sanı bilinmeyen bu kadın, ortaya attığı bu iddia ile bir anda dünya gündeminde birinci sıraya oturdu. Çok geçmeden olay adli merciler tarafından el konuldu ve Ronaldo iddialarla ilgili ifade verdi. Konuyla ilgili kamuoyu da ikiye bölünmüş durumda. Kadının iftira attığını söyleyenler kadar Ronaldo’yu “Yapmıştır” diye suçlayanlar da var. Bunun kararını verecek adli makamlardır.

ARABULUCULAR DEVREYE GİRECEK

Tartışmalar devam ederken davayla ilgili Ronaldo’dan sürpriz bir hamle geldi. Avukatlarına talimat veren ünlü yıldız, tecavüze uğradığını öne süren Kathryn Mayorga ile mahkeme dışı arabulucular yardımıyla anlaşmaya çalışacak. Böyle bir anlaşmada “Tecavüze uğradım” diyen kadının taleplerinin ne olacağı bilinmiyor.

Öte yandan Ronaldo’nun annesi de oğlu hakkındaki suçlamalarla ilgili Kathryn Mayorga’yı ağır bir dille eleştirmişti. Moyarga’nın para sızdırmak için böyle bir yolu seçtiğini belirten Ronaldo’nun annesi, “Otele neden gitti” sorusunu yöneltmişti.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı