Ronaldo’nun annesi Georgina ile evlenmesine izin vermiyor!

Uzun süredir Georgina Rodriguez’le beraber yaşayan fakat bunu evlilikle taçlandırmayan Ronaldo’nun, annesi yüzünden adım atamadığı öne sürüldü. Anne Dolores’in, geçmişte Georgina için ‘Paragöz’ diyerek düşüncesi olduğu, oğlunun evlenmesini istemediği söylendi. Irina Shayk’ı isteyen Ronaldo’nun annesi Dolores’in, bu evliliğe izin vermediği öğrenildi.
Takip et
Ronaldo’nun annesi Georgina ile evlenmesine izin vermiyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cristiano Ronaldo, çok düşkün olduğu annesi Maria Dolores dos Santos Averio nedeniyle Georgina ile dünya evine girememiş. Georgina, Ronaldo’dan bir çocuğu olmasına karşın öbür bütün çocukları da kendi evladı gibi sahiplendi. Onları büyüttü. Ronaldo’nun bunlara karşın neden Georgina ile evlenmediği konuşuluyordu.

“EKONOMİK SEBEPLER”

Ronaldo’nun annesi Georgina ile evlenmesine izin vermiyor!

IBTimes’ın Marca’ya dayandırdığı habere göre; Dolores, Georgina’nın ekonomik sebeplerden dolayı, sanki ‘paragöz’lük düşüncesiyle Ronaldo’nun yanında olduğunu düşünüyordu.

KANI YENİ ISINDI

Dolores, artık oğlunun evlenmesini istiyor ancak Georgina ile mi yoksa başka bir adayla mı olduğu bilinmiyor. 2020’de nişanlanan çiftin ne zaman düğün yapacağı merak konusu oldu. Çocuk yaşta babasını kaybeden Ronaldo, annesinin sağlığının bozulmaması için heyecanı yüksek maçları izlettirmiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.