Ronaldo, en iyi futbolcu seçilen Lionel Messi için yorum yaptı!

Cristiano Ronaldo, Instagram’da Ballon d’Or ödülünün Messi’ye verilmesinin hırsızlık ve utanç verici olduğunu yazan bir kullanıcının paylaşımın altına, ‘Gerçekler’ yanıtını yazdı.
Takip et
Ronaldo, en iyi futbolcu seçilen Lionel Messi için yorum yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cristiano Ronaldo’nun Lionel Messi’ye verilen Altın Top ödülüne tepkisi sürüyor. Portekizli instagram’da ödülün Messi’ye verilmemesi yönündeki bir yorumu beğendi ve “Gerçekler” ifadesini kullandı.

PSG’nin yıldızı Lionel Messi, Avrupa’da senenin futbolcusuna verilen “Altın Top” (Ballon d’Or) ödülünü, 7. defa kazanırken; Arjantinli oyuncunun bunu hak etmediği biçimindeki yorumlar yapılmıştı.

Ronaldo’nun Messi’ye verilen 7. Altın Top ile alakalı tepkisi sürüyor. Bir instagram hesabında ödülün neden Messi’ye verilmemesiyle alakalı bir yorum yer aldı. Yorumda, “Ödül kime gidiyor? Yalnızca Barcelona ile İspanya Kral Kupası kazanan Messi’ye. Ronaldo ayrıldıktan sonra Real Madrid’e bir gol bile atmadı. Sezon boyunca büyük maçlarda kayboldu. Her 4 sene olması gereken neredeyse her seneye indirdikleri Copa Amerika’yı kazandı. PSG ile kötü bir sezon geçiren Lionel Messi, yarı final ve finalde gol atamadı. Messi gibi hak etmeden ödüller almak, sahte mutluluktur, gurur değildir. Ne olursa olsun, CR7 her zaman tarihin en iyisi olacak” ifadeleri kullanıldı.

Cristiano Ronaldo ise bu paylaşımı beğendi ve altına “Gerçekler” yorumunu yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.