Romairo, 21’lik Çıtır Sevgilisine sahip çıktı

Brezilyalı futbol efsanesi Romario, kendisinden 31 yaş ufak kız arkadaşı Ana Karoline ile ilgili eleştirileri umursamadığını söyledi.

Dünya futbolunun gelmiş geçmiş en önemli yeteneklerinden biri olan Brezilyalı futbol yıldızı Romairo, kendisinden tam 31 yaş ufak sevgilisi ile ilgili gelen eleştirilere ateş püskürdü. Ana Karoline ile son derece düzeyli bir ilişki yaşadıklarını söyleyen Brezilyalı futbol efsanesi “Bahsettikleri yaş yalnızca bir rakamdan ibaret. Herkes bundan bahsediyor ama biz gülüp geçiyoruz” ifadelerini kullandı. Henüz 21 yaşında olan genç güzel ise 52 yaşındaki sevgilisi ile ilgili gelen yoğun eleştirilere cevap vermekten kaçınırken sosyal medya hesabından güzelliğini sergileyen paylaşımlar yapmaya devam etti. Karoline’nin her paylaşımının altına benzer yorumlar yapılıyor ve Romario ile parası için birlikte olduğu vurgulanıyor. Paylaşımlarda daha da ileri giden bazı kullanıcılar Ana Karoline’yi para karşılığı erkeklerle birlikte olan kadınlara benzetiyor.


KARİYERİ BAŞARILARLA DOLU

Brezilya forması altında 1 Dünya Kupası zaferi bulunan Romario altın yıllarını Katalan Devi Barcelona’da geçirmiş ve 1 kez de dünyada yılın en iyi futbolcusu seçilmişti. Kariyerine 2010 yılında son veren futbol efsanesi ülkesi Brezilya’da spor yorumculuğu yapıyor ve sürekli yaşadığı ilişkiler ve gece hayatıyla gündeme geliyor. Ana Karoline ile yaşadığı ilişki ülke gündemine oturan Romario evlilik söylentilerine ise şimdilik cevap vermekten çekiniyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı