adplus-dvertising

Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Ozan Tufan’la Çırağan Sarayı’nda düzenlenen düğünle dünya evine giren Rojin Haspolat, gerçekleştirdiği evlilik sonrası sosyal medyada da oldukça konuşulan isimler arasında yerini aldı. Rojin Haspolat nereli, kimdir ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Rojin Haspolat İnstagram adresi nedir? Rojin Haspolat babası ve annesi kim? Rojin ne demek? Rojin Haspolat fotoğrafları..
Takip et
Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 14 Eylül 1996

Doğum yeri: Bursa

Eğitimi:  Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi’nden mezun oldu, daha sonra Bilgi Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü’nü bitirdi.

Boyu- kilosu: 1.66 cm kilosu 52 kg

Rojin Haspolat ailesi, babası aslen memleketinin neresi olduğu net olarak bilinmese de, doğulu bir aileye mensup olduğu bazı kaynaklarda yer almaktadır. Ayrıca basında burun estetiği ve dudak dolgusu olduğu yönünde haberlere yer verilmiştir.

Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Rojin Haspolat Ozan Tufan’la 2 yıldır birliktelik yaşayan Haspolat, bazı sanat dergilerinde editörlük ve sanat festivali organizasyonu yapıyor.

Fenerbahçe’de forma giyen Ozan Tufan’ın eşi Rojin Haspolat’tır. Ozan Tufan’la 2 yıldır birliktelik yaşayan Haspolat, bazı sanat dergilerinde editörlük ve sanat festivali organizasyonu yapıyor.

Ozan Tufan, menajeri Mirsad Türkcan ile Rojin Haspolat’ın önerisiyle evini Acarkent’ten Zekeriyaköy’e taşımıştı

Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Eşi Ozan Tufan ile beraber İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alan Zekeriyaköy’de hayatını sürdürüyor.

Ortak Gelecek İçin Diyalog Derneği’nde 7 ay boyunca çalışmalarda bulundu. Bebekler ve Çocuklar İçin Uluslararası Sanat Festivali’nde (Atta Festival) direktör yardımcılığı yaptı.

Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde Köy Çocukları Okusun Sosyal Sorumluluk Projesi’ne Çınar Kılıçkaya köyü ortaokulu kapsamında yardımda bulunan Rojin Haspolat, Van Bahçesaray Güneyyamaç Şehit Uzman Çavuş Faik Balcı İlkokulu’nda yardıma muhtaç çocuklar için çalışmalarda bulundu.

Ozan Tufan ile Rojin Haspolat, 31 Mart Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilecek törenle dünya evine girdi. Çiftin nikâh şahitliğini Fenerbahçe

Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Yaklaşık 2 senedir birliktelik yaşadıktan sonra, 28 Eylül 2020’de nişanlanan Ozan Tufan ve Rojin Haspolat çiftinin nişan kurdelesini Fenerbahçe Başkanı Ali Koç kesti. Törende sportif direktör Emre Belözoğlu da yer aldı.

Fenerbahçe Kulübü, çift için 19.07 ayar Fenerbahçe logolu alyans tasarladı.

Sarı-lacivertli kulüpten çifte hediye edilen alyansla birlikte yazılan özel not şu şekilde: “Ozan Tufan ve sevgili eşi Rojin Haspolat, hayatınızın birbirinizle geçecek bu yeni döneminde, sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir evlilik diliyoruz. Hayatınız boyunca unutulmaz olacak bu özel günde; Fenerbahçe ruhunun işlendiği saf bir bağlılık ve aidiyet sembolü olarak, kutsal armamızı taşıyan 19.07 ayar Fenerbahçe alyanslarının size uğur getirmesini temenni ediyoruz. Sonsuz mutluluklar.”
Çifte alyanslarını Emre Belözoğlu verdi.

Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Tufan yaptığı paylaşımda, “19.07 ayar Fenerbahçe logolu alyanslarımız bize uğur getirsin… Her zaman yanımdasın iyi ki varsın, bu özel hediye için teşekkürler” dedi.

Ozan Tufan, geçtiğimiz yıl sevgilisine Boğaz’daki bir mekanda evlilik teklifinde bulunmuştu.

Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Rojin ne demek?

Rojin “Roj” ve “in” kelimelerinden oluşturulmuş kürtçe kökenli kız çocukları için kullanılan bir addır. Roj “gün, güneş” anlamına gelmektedir. İn eki kürtçede sıfatları isme ve isimleri sıfata dönüştüren bir fonksiyona sahiptir. Kelime olarak Rojin “gün gibi, güneş gibi, güneşsi” anlamına gelmektedir.

Rojin Haspolat İnstagram adresi nedir?

Instagram hesabı: @rojinhaspolatt

Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında? Rojin Haspolat kimdir, aslen nereli ve kaç yaşında?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.