Rojda Demirer, Aşkını İlan Etti

Ünlü oyuncu Rojda Demirer, Fenerbahçe’nin voleybol takımında oynayan Ulaş Kıyak ile aşkını ilan etti. Güzel oyuncunun ”An” notuyla yaptığı paylaşım sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Demirer’in hayranları paylaşıma beğeni ve yorum yağdırdı.

Üblü oyuncu Rojda Demirer, geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımla sosyal medyada olay yarattı. Demirer, ''An'' notuyla yaptığı paylaşımda erkek arkadaşı Ulaş Kıyak'ın fotoğrafını paylaştı. Fenerbahçe'nin voleybol takımında oynayan Kıyak, Rojda Demirer'in hayranlarından tam puan aldı.

Rojda Demirer, yaptığı bu paylaşımla sosyal medyadaki hayranlarını şaşırttı. Demirer'in, Kıyak ile bir süredir beraber olduğu iddia ediliyordu. Açıklama yapmayan ikili, dedikodulara son verdi. Demirer'in sosyal medya takipçileri Ulaş Kıyak ile Rojda Demirer'i birbirine çok yakıştırdı.

BEĞENİ YAĞMURU ALDI

Rojda Demirer, yaptığı paylaşım sonrası beklediğinden daha çok bir etkileşim aldı. Instagram'da günü konularından birisi arasına giren bu paylaşım binlerce kişi tarafından beğenildi ve yorum aldı. Demirer ve Kıyak çiftinin sosyal medyada bol bol fotoğraf paylaşması bekleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı