Robert Pattinson’dan Batman Açıkması! Batman Kahraman Değil!

The Batman filminde Bruce Wayne karakterini canlandıracak olan Robert Pattinson, Batman'in kahraman değil, daha komplike bir karakter olduğun söyledi.

Alacakaranlık serisinden gösterdiği performans ile adından söz ettiren Robert Pattinson, New York Times’a verdiği röportajda, kariyeri ve Batman filmi hakkında açıklamalarda bulundu.

Birçok başarılı filme imza atan Matt Reeves’in yazıp yöneteceği ‘The Batman’ filminde Bruce Wayne’i canlandıracak olan oyuncu Robert Pattinson, yaptığı açıklamada, bir kahramanı oynamak isteyen oyuncuya şüpheli yaklaşılması gerektiğine söyledi.

“BATMAN SERSEM BİR KARAKTER”

Batman’ın bir kahraman olmadığına değinen Pattinson, “O, komplike bir karakter. Hiçbir zaman bir kahramanı oynayabileceğimi düşünmüyorum, her zaman bir şeylerin biraz yanlış olması gerek. Sanırım bir gözüm diğerinden daha küçük olduğu için.” ifadelerine yer verdi.

Açıklamasının devamında Batman için sersem bir karakter tanımlaması yapan başarılı oyuncu, “Ahlakı biraz kapalı. Diğer çizgi roman karakterlerinin aksine, altın bir çocuk değil.” dedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı